Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Smutny_procesorr: wygląda na pokrzywkę, spróbuj doraźnie zażyć jakiś zyrtec raz dziennie, a ogólnie to wybierz się do lekarza - może być wiele przyczyn zazwyczaj alergeny ale tez autoimmunologiczna choroba

Ofc jeśli zmieniłeś ostatnio proszek albo płyn do płukania lub mycia to zacznij od tego
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr: a jednak może być uczulenie, ja używałam tego samego proszku i płynu do płukania i miałam podobne objawy, z tym że nie tylko pościel a również ubrania powodowały podrażnienie. Kup produkty Białego Jelenia do prania. Jak nic się nie zmieni, szukaj dalej przyczyny.
Ps. Pluskwy, jak już, to znajdziesz w zakamarkach materaca, ramy łóżka. Jeśli są, meble do wywalenia.
  • Odpowiedz
Pluskwy, jak już, to znajdziesz w zakamarkach materaca, ramy łóżka. Jeśli są, meble do wywalenia.


@justypl: nie, wystarczą preparaty zawierające permetrynę. (tylko jeśli masz kota, to kota na kilka godzin po opryskach trzeba ewakuować).
  • Odpowiedz
@uhu8: aż tak w temacie nie jestem, nigdy ich nie miałam, ale znajomi (UK) się dorobili i wielokrotne opryskiwanie mieszkania nie pomogło (soecjalistyczna firma). Nie mam pojęcia jaki to był środek.
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr: To nie pluskwy, miałbyś w "ranach" krwiste kropki. Wygląda na uczulenie więc tak jak mówią - sprawdź proszek i zmiękczacz.

Jeżeli nic nie przychodzi na myśl to idź do lekarza żeby sprawdził czy nie masz pokrzywki na coś (może nowy lek albo coś podobnego, może dziewczyna ma nowy krem czy coś)
  • Odpowiedz
@uhu8: Dodaj jeszcze ważna rzecz - jak rozrabiasz z wodą permetryne to się nie nawdychaj bo jeden Mirek pisał tu kiedyś, że przed wyjściem na grzyby robił mieszankę na kleszcze i w końcu nie poszedł bo się nawąchał i miał zawroty głowy. Ale na owady i pajęczaki ten preparat działa zajebiście.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wygląda to na ugryzienia pluskiew, ale może Twoja skóra reaguje inaczej. One najczęściej gryzą po 2, 3 razy obok siebie, np. w linii lub w trójkącie, ślady są z reguły bardziej zaczerwienione. Natomiast jeśli to są pluskwy to nie dziw się że nie możesz ich znaleźć, #!$%@? to ninja świata owadów, wychodzą na zer w nocy, a w dzień ich nie znajdziesz zwłaszcza jeśli jest ich mało. Jeśli to pluskwy to
  • Odpowiedz