Wpis z mikrobloga

@Smutny_procesorr: a jednak może być uczulenie, ja używałam tego samego proszku i płynu do płukania i miałam podobne objawy, z tym że nie tylko pościel a również ubrania powodowały podrażnienie. Kup produkty Białego Jelenia do prania. Jak nic się nie zmieni, szukaj dalej przyczyny.
Ps. Pluskwy, jak już, to znajdziesz w zakamarkach materaca, ramy łóżka. Jeśli są, meble do wywalenia.
@uhu8: aż tak w temacie nie jestem, nigdy ich nie miałam, ale znajomi (UK) się dorobili i wielokrotne opryskiwanie mieszkania nie pomogło (soecjalistyczna firma). Nie mam pojęcia jaki to był środek.
@uhu8: Dodaj jeszcze ważna rzecz - jak rozrabiasz z wodą permetryne to się nie nawdychaj bo jeden Mirek pisał tu kiedyś, że przed wyjściem na grzyby robił mieszankę na kleszcze i w końcu nie poszedł bo się nawąchał i miał zawroty głowy. Ale na owady i pajęczaki ten preparat działa zajebiście.
Nie wygląda to na ugryzienia pluskiew, ale może Twoja skóra reaguje inaczej. One najczęściej gryzą po 2, 3 razy obok siebie, np. w linii lub w trójkącie, ślady są z reguły bardziej zaczerwienione. Natomiast jeśli to są pluskwy to nie dziw się że nie możesz ich znaleźć, #!$%@? to ninja świata owadów, wychodzą na zer w nocy, a w dzień ich nie znajdziesz zwłaszcza jeśli jest ich mało. Jeśli to pluskwy to