Wpis z mikrobloga

bo wielu uważa to za eksperyment medyczny i żadne wasze pier444nie tego nie zmieni


@Bulletproof-50: Fajnie, ale skoro Konfederacja tak uważa, to po co jej członkowie biora udzial w tym eksperymencie? Odradzaja ludziom, ale sami biora udzial? xDDD

do tego szczepionkę dopuścili tak szybko
  • Odpowiedz
a typki wyżej mają wyparcie xD, pan artur nie jest wcale hipokrytą, to jest zupełnie normalne zachowanie


@deziom: ja tam jestem przekonany, że w całej konfederacji wszyscy są zaszczepieni (no może poza Braunem), no ale głupim kucom trzeba głosić narrację, o nieprzebadanych preparatach, by dowartościować ich nikły iloraz inteligencji

To trzeba mieć tupet. W dzień w dzień walić antyszczepionkową propagandę, a cichaczem udawać się do punktu szczepień xdddd
  • Odpowiedz
ja tam jestem przekonany, że w całej konfederacji wszyscy są zaszczepieni (no może poza Braunem)


@Normie_Lurker: Też mam takie przeczucie.

To trzeba mieć tupet. W dzień w dzień walić antyszczepionkową propagandę, a cichaczem udawać się do punktu szczepień xdddd


To!
  • Odpowiedz
chlop ma 40 lat, szczupły nie jest, ma astmę, może się boi


@Bulletproof-50: A nie boi się być częścią partii, która odradza tej szczepionki i nazywa ją eksperymentem? To chyba jest bardziej szkodliwe, bo dzieje się na oczach tysięcy ludzi.
  • Odpowiedz
Astrazeneca powodowała liczne zakrzepy, ludzie po niej umierali, kraje wycofywały je, a ty nadal twierdzisz, że to nie był eksperyment ?


@downight: ty piszesz takie bzdury, tych zakrzepów to były promile na całą liczbę wykonanych szczepień, to bardziej media zrobiły nagonkę
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: każdy jest kowalem swojego losu i powinien mieć wybór, a nie PRZYMUS w decydowaniu o swoim ciele, ja was lewaki rozumiem, że wy chcielibyście żeby to najlepiej komunistyczne państwo decydowało o wszystkich aspektach waszego życia, ale tylko w stronę tego lewego światopoglądu, który wam pasuje
  • Odpowiedz
nie PRZYMUS w decydowaniu o swoim ciele,


@downight: ej prawaki, czy to samo również dotyczy spraw aborcji?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

każdy jest kowalem swojego losu i powinien mieć wybór


@downight: kolega nie wie, że obowiązek szczepień obowiązuje już w Polsce od PRL? Powiem Ci w sekrecie, że niektóre zawody są nawet objęte obowiązkowymi szczepieniami ( ͡~
  • Odpowiedz
Robicie z wszystkich na siłę antyszczepionkowców. I ja i wy wiecie o co nam chodzi.


@Bulletproof-50: Jak na siłę??? To konfederacja ciągle forsuje antynaukową propagandę na temat szczepień, często dając antyszczepionkowcą platformę do działania. Przypominam, że Justyna Socha jest asystentką społeczną Brauna xdd To sama Konfederacja tworzy wokół siebie taką otoczkę
  • Odpowiedz
Robicie z wszystkich na siłę antyszczepionkowców. I ja i wy wiecie o co nam chodzi.


@Bulletproof-50: Mi chodzi o hipokryzję partii, którą właśnie wytykam.

aborcja jest nadal dopuszczona pod pewnymi warunkami np. zagrożenie życia.


@downight: A powinna być zawsze, bo autonomia cielesna kobiety jest ważniejsza, niż płód bez sprawnego ukladu nerwowego, czy świadomości. I nie, nie do konca - jak matka ma śmiertelnie chory plod i od tego
  • Odpowiedz
aborcja jest nadal dopuszczona pod pewnymi warunkami np. zagrożenie życia


@downight: ale łaskawiec z Ciebie xdd Pozwólmy ludziom decydować o własnym ciele, ale tylko tak trochę xdddd

Wiesz, że istnieje takie państwo jak Szwecja, gdzie nie ma obowiązku szczepień, nawet noworodka?


@downight: Jakieś żródło? Bo Szwedzi akurat bardzo rozsądnie podchodzą do kwestii szczepionek
  • Odpowiedz