Wpis z mikrobloga

Pewnymi rzeczami po prostu nie dzieli się w internecie. Życie uczuciowe czasem bywa przewrotne i nawet my szarzy ludzie miewamy raz w życiu za młodu czy tez później sytuacje zawiłe i dzielenie się wszem i wobec nie do końca wychodzi na dobre. Łatwo jest oceniac człowieka przez pryzmat tego czym się dzieli w internecie - ona tak jak zyskiwała na początku teraz tylko traci.
@alenajpierwkawa: ha ha ha pewnie tak ,ona przy nim małolata to i inne piorytety ma,
on pewnie zgred co pana domu rolę chce grać ,co to w domu potrzebuje ciepłe kapcie i obiadek na stole, więc chwila moment i zadyma gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To się ostatnio zaczyna robić lepsze niż Moda na Sukces... Ale tak na poważnie, czytałam wywiad i muszę przyznać, że czytałam go z lekkim zażenowaniem. Tak trochę za dużo się jej wylało. Tak wszystko na tacy podane bez przemyślenia co mogę powiedzieć publicznie a co nie. Jeszcze tylko wątków z sypialni brakowało. Ogólnie przedstawiła faceta w dość wątpliwym świetle. Nawet jeżeli wyszedł wręcz na stalkera, to jej się to musiało spodobać skoro
@Czarnaowcas: ja wiem, że się to wydaje że to niedawno było bo emisja się kończyła niedawno, ale od nagrywek to prawie rok, a po programie oni się spotkali 2 razy, więc chyba średnio im na sobie zależało a ludzie dopisują historię jakby to nie wiadomo ilo letni związek był. A jedyne co ona do niego może czuć to obrzydzenie. taka samam ma minę jak widzę jak Granżynku na szajsbuku i insta
Pobierz alenajpierwkawa - @Czarnaowcas: ja wiem, że się to wydaje że to niedawno było bo emis...
źródło: comment_1643031528nYyhpKjqClrw6p1sn4HCU5.jpg