Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm: Nie bronię niemoralności innych ludzi. Nie jestem zwolennikiem polskiej instytucji KK, a wręcz wzbudzają u mnie odrazę, tak samo jak władza pozerów religijnych, szkalujących dobre imię realnych wiernych. Róbta co chceta. U mnie wywołuje to drobny niesmak.
@mmmmmmmmmmmmmm: Media propagandy PiS z instytucją KK są idiotami, bo zamiast autentycznej refleksji i zadania sobie pytania nad źródłem powodów takiej wrogości wobec społeczności religijnej, wolą zignorować to zasadnicze pytań zamiatając problem pod dywan "świętym oburzeniem". Taka dewotkowa forma praktykowania religii jest nieautentyczna i pretensjonalna. To nie jest poważny dialog społeczny dojrzałych ludzi. To jest interakcja na poziomie dzieci w piaskownicy szturchających się patykami. Nikt nie ma ochoty posłuchać i zrozumieć,
byłaby to fajna inicjatywa, gdyby autor przekazał na aukcję autentyczny obraz, a nie wart 50 zł wydruk z autografem. Artysta z typu głodnych.

@eraserhead: Ja się zastanawiam ilu licytujących w ogóle nie ogarnęło, że chodzi o print, a nie obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)