Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale konkurencja pojawiła się w idealnym momencie.
Co śmieszne widać było podczas konfy że niby ich to nie rusza a z 5 razy powiedzieli o tym że jest konkurencja, że oni byli i tak pierwsi, że muszą zawalczyć ze sobą bo konkurencja goni, że federacje wyrastają jak grzyby po deszczu.
Jeszcze ten sztuczny żal i próba nie wiem dyskredytacji Kasjusza BO PRZYBIŁ PIONĘ Z RAFAŁEM XD
Pali się pod dupą i musieli wyciągnąć grube siano na Majewskiego, Xayoo, Nitro.
Dla nas to wcale nie znaczy że bedzie lepiej, po prostu youtuberzy będą więcej kasy mogli zażądać
Mam nadzieję że Prime na 2 gali pogoni tych wszystkich ludzi od Kruszwila/Kamerzysty i to tam będziemy mogli zobaczyć stare dobre Fame.

#famemma #highleague #primemma #mmavip
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafDan: ty to nie każdy i jakoś nie czuje się skompromitowany przed tobą. rozporek dzis ci moze powiedziec ze na fejm 18 tez bedzie rekord
  • Odpowiedz
@MrBeast: ale ty p--------z, "high jest w stanie podkraść każdego z fame'u w tym momencie juz" swoja droga top 10 gramatyk, ale niewazne, bardziej interesujace jest to czy ty serio myslisz ze zalozmy za miesiac taki ferrarka jest zaprezentowany w high league (jak on po konfie prime mowil w wywiadzie ze dostal od nich propozycje ale odrzucil bo by nie zdradzil Goli "jako wlodarza i jako przyjaciela") albo lepiej- moze
  • Odpowiedz