Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale konkurencja pojawiła się w idealnym momencie.
Co śmieszne widać było podczas konfy że niby ich to nie rusza a z 5 razy powiedzieli o tym że jest konkurencja, że oni byli i tak pierwsi, że muszą zawalczyć ze sobą bo konkurencja goni, że federacje wyrastają jak grzyby po deszczu.
Jeszcze ten sztuczny żal i próba nie wiem dyskredytacji Kasjusza BO PRZYBIŁ PIONĘ Z RAFAŁEM XD
Pali się pod dupą i musieli wyciągnąć grube siano na Majewskiego, Xayoo, Nitro.
Dla nas to wcale nie znaczy że bedzie lepiej, po prostu youtuberzy będą więcej kasy mogli zażądać
Mam nadzieję że Prime na 2 gali pogoni tych wszystkich ludzi od Kruszwila/Kamerzysty i to tam będziemy mogli zobaczyć stare dobre Fame.

#famemma #highleague #primemma #mmavip
  • 28
  • Odpowiedz
@MrBeast: Tak się pali pod dupą, że ostatnia gala rekord PPV, a PRIME nie potrafi sprzedac biletow. Hype konfy i rundki zerowa oglądalność. ALE SIĘ PALI!!!!!23123
  • Odpowiedz
@MrBeast: No to Ty twierdzisz ze fame sie pali pod dupa, jak ich ostatnia gala to rekord PPV. A teraz twierdzisz ze prime dopiero powstalo i high w sumie tez, dlatego sa slabi. To po co sie ich bac? xD

Jak komus sie padli, to wlasnie HIGH i PRIME bo Ci pierwsi juz na 2 gali maja dramatyczne spadki, a PRIME jeszcze sie nie zaczął a już się może skończyć.
  • Odpowiedz
@RafDan: Bo już z miejsca, na start, High było w stanie podkraść takiego Pashę dla którego Gola już miał przeciwnika.
O Prime nic nie jesteśmy w stanie powiedzieć, na razie wątpię że z Kasjuszem będzie 16 edycji ale High bez problemu będzie miało tyle gal.
Prime na razie będzie traktowane jak nie wiem MMAVIP czy Elite Fighters ale High już jest traktowane przez zawodników na równi z FAME.
  • Odpowiedz
@MrBeast:

"podkraść" xD Stary, pasha 0 zasięgi, sam mówi na streamie że nikt z zagranicy nie kupuje PPV. Fame doskonale zna rynek, i wie w kogo inwestować i nie przepłacać.

Japczan który sprzedał najwięcej ppv z linka, poszedł do fame, Nitro, Xayo, i cała reszta topki tam jest, a Ty coś #!$%@? o jakimś bicepsie.

HIGH i PRIME werbują ludzi których nie chce fame. I taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@RafDan: Japczan sam powiedział jak był tam traktowany. Liczyli się obserwujący na insta a że Xayoo jest w Fame to też tam poszedł.
I tak Pasha to był ich główny cel zanim Xayoo się zgodził.
Prime dopiero zaczyna, nikt poważny nie ucieknie z Fameu tam.
Za 2-3 gale może.
High jest w stanie podkraść każdego z Fame
u w tym momencie już.
  • Odpowiedz
"podkraść" xD Stary, pasha 0 zasięgi, sam mówi na streamie że nikt z zagranicy nie kupuje PPV. Fame doskonale zna rynek, i wie w kogo inwestować i nie przepłacać.


@RafDan: xD ale pierd... Oni przepłacają za kazda gwiazdeczke. High league po prrostu nie za bardzo ma kogo brać, bo wiekszosc jest zakontraktowana u Fame
  • Odpowiedz
@MrBeast:

A czemu Popo a potem Xayo nie poszli do High, skoro byl tam japczan, tylko poszli do fame? Co ma pierwszy kontrakt do kolejnych?

Pasha byl kogo glownym celem? Fame? I dlatego zamiast dac mu kontrakt do podpisania, mimo ze prawie wszedl za zastepstwo, nie podpisali go i puścili do high?
  • Odpowiedz