Wpis z mikrobloga

@niebenben: mam podobnie, ale... jak kupiłem im bilety do Opery to sobie również, żeby mogli czuć się swobodnie i nie obawiać się o to, że zagubią. Jak kupiłem broszkę to potem znajdowałem miejsca, żeby można było ją założyć. Chodzi mi o to, że taki prezent może być złożony i "budowany". Nie znam Twojej mamy, ale myślę, że każdy lubi miło spędzić czas, a w tym wieku (przynajmniej u mnie) rodzice już
@asikacz No teraz z różową w sumie ustaliliśmy że w lutym weźmiemy ich na jakieś termy, ale to takie dodatkowe i tak by było :D
@randomwykopek No fakt, wygląda jak zabawka xD ale warto, nie odbiega niczym od takiego kercher, firma na rynku jest już długie lata i za cenę gołego puzzi dostajesz odkurzacz w zestawie że wszystkimi możliwymi chyba ssawkami. Jego największym konkurentem jest karcher który niestety jest przereklamowany dość.
No
@ZielonkaUno wiem o co Ci chodzi. Fajny pomysł w sumie ale to ciężka osoba a ja nie mam cierpliwości żeby namawiać kogoś do wyjścia..
Może pomyślę coś w tym temacie jeszcze sle czasu do środy już mało. :(
@niebenben: a to fakt mało czasu. Rozumiem Cię, bo u mnie też było ciężko, ale fakt dokonany i zapewnienie że będzie fajen, jakoś pomagało. I po wszystkim zawsze widziałem trochę szczerej radości. To taki mój prezent dla nich i od nich dla mnie.

Nie wiem kurde... ciężka sprawa. A moze coś do ogrodu jeśli lubi w nim przebywać, co aby lato przyjmniej się spędzało? Nie wiem kurde
Jeśli jest miejsce to może fotel z masażem? Tylko nie wiem czy się w 3k zmieścisz. Dobre trochę kosztują, już nie mówiąc o bardzo dobrych. Ale każdy je docenia, nawet taki malkontent jak Twoja mama.
@ZielonkaUno szczerze to ja tam się z nią za dobrze nie dogaduje i nie spędzam jakoś czasu zbyt wiele bo zawsze są kłótnie,wiec to raczej może skończyć się odwrotnie, niee lubię narzekania co jej się zdarza ciągle i tak by nie była jakoś uradowana.
O tak więc myślałem szklarnie z prawdziwego zdarzenia bo ma taką foliową i całe lato tam swiruje z pomidorami to oczywiście jak na złość ze nie będzie już
@niebenben: kurde widzisz... ja uczę się dogadywać po prawie dekadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wysłuchiwać narzekań również. Póki może niech narzeka, bo to już taki wiek, że może tego narzekania brakować. To może jakaś zajebistą roślinę, albo poprostu wyremontować i niech to zaakceptuje. Znając życie gada, że nic nie będzie robić, ale i tak całe lato tam spedzi. To już jest we krwi raczej i póki
@ZielonkaUno narzekanie to wiesz, jeszcze spoko bo każdemu się zdarzy ale połączone z wtrącaniem się (°° ale święte słowa co mówisz kurde, temu chociaz jakiś fajny prezent chciałem, mimo starań.
Prędzej myślał bym o altance takiej zwykłej, bez kwiatków ale do posiedzenia, fajna sprawa ale to już wybiega za budżet. Dzięki bardzo za chce pomocy, może mnie to jeszcze nakieruje na coś