Wpis z mikrobloga

Marcin Bułka idzie pewnym krokiem drogą Wojciecha "very very" Pawłowskiego. Urodzony w 1999 roku bramkarz do seniorskiej piłki przeszedł mając 19 lat, kiedy włączono go do pierwszej drużyny Chelsea. Od tej pory rozegrał

0 meczów dla Chelsea
2 mecze dla PSG
4 mecze na wypożyczeniu dla Cartageny, (Segunda Division)
5 meczów na wypożyczeniu dla Chateauroux, (Ligue 2)
0 meczów na wypożyczeniu dla Nicei

Bułka ma 22 lata, rocznikowo 23. W seniorskiej piłce rozegrał aż 11 meczów. Inny "gwiazdor" z jego rocznika, Kamil Grabara, rozegrał tych meczów 90, również od 2018 roku do teraz.

W powyższych sumowałem mecze w Lidze oraz Pucharach.

#chelsea #psg #premierleague #ligue1 #pilkanozna #mecz #ligamistrzow
Pobierz S.....y - Marcin Bułka idzie pewnym krokiem drogą Wojciecha "very very" Pawłowskiego....
źródło: comment_1642960809WVPKsOk8L4OnnUTi5Ja9pV.jpg
  • 13
@Sok_Mandarynkowy: fucha życia. Zdajesz sobie sprawę że ze swoim talentem bronienie się przed spadkiem w jakimś NEC Nijmegen to max, kupa farta i obrotny menedżer zapewniają kontrakty w topowych klubach jako bramkarz nr 3. Kumplujesz się z Neymarem, Donnarumma, di Maria, hajs się zgadza i najważniejsze nikt ci nie powie że jesteś #!$%@? bo przecież nie grasz. Marcin wie co robi
@ChrzescijanskaUniaJednosci: Podejrzewam, że to wszystko jest niezamierzone, ale gdyby było, to przecież gość wybrał zajebistą ścieżkę. Prawdopodobnie nigdy nie będzie topowym bramkarzem, no i też nie chce mu się kopać po czole w jakimś średniaku. Zamiast tego, posiedzi sobie w wielkim klubie, poimprezuje z gwiazdami, pomieszka w Londynie/Paryżu, zarobi dobry sos. No a z takimi klubami w CV, to zawsze znajdzie robotę. Ba, Legia to by go brała z pocałowaniem ręki
@Sok_Mandarynkowy: no nie mam oficjalnych danych, ale

In 2017 the goalkeeper signed a contract with Paris Saint-Germain that nets him a whopping salary of 500.000 Euro (430.000 Pound) per year.


gość zarabia kilkaset tysięcy euro rocznie za podawanie piłek na treningach. Gdzie dostałby takie pieniądze, skoro nie przebił się w klubach na poziomie II ligi, czy teraz w Nicei?