Wpis z mikrobloga

Skoro na rynku matrymonialnym dalej tragedia i kobiety w wieku 20-30 lat mają już nierealne wymagania to pomyślcie jak duże będą je miały rozpieszczone julki które za kilka lat wejdą w dorosłość. Wychowane w internecie, karmione tiktokiem i instagramem, który już od młodości napędza ich hipergamiczną naturę + bezstresowe wychowanie i grube portfele rodziców to będzie już #!$%@? kataklizm. Współczuję młodym mirkom, którzy nie skończyli jeszcze 18-stki.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #tinder
  • 23
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: problem jest taki że mirek z ryjem 4/10 chce julke 7/10+, wiadomo ze mlode laski chca sie wyszaleć, z obserwcji widze ze kolo 30stki szukaja faceta ktory je nie zostawi. Zauwaz ze mało jest ładnych samotnych lasek, kazdy przegryw ma szanse zeby miec kiedys dziewczyne
  • Odpowiedz
@shogu: No niby prawda z tymi związkami, ale by były z tego inne korzyści takie jak np. zmniejszenie spermiarstwa co będzie się wiązało z dużo mniejszą atencją i zmniejszeniem #!$%@? ego u kobiet, czy ogólnie brak patrzenia na samice jako wręcz inny, lepszy ale jednocześnie uciśniny gatunek, co będzie się wiązało z mniejszym pobłażaniem na różne wybryki i nie traktowanie ich jak księżniczek którym się wszystko należy. Troche cope ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Fekalny_okuratnik założyłem tinderka kilka dni temu. Z parami nie miałem problem ale faktycznie z początku mało która odpisywała. Zacząłem sobie więc robić jaja i pisać głupoty i jak najszybciej przechodzić na insta. Pisze sobie teraz z 3 fajnymi i w sumie już same się odzywają w ciągu dnia i wysylyaja fotki z silki na priv więc nie powiedziałbym że sytuacja jest tragiczna xd
  • Odpowiedz
@Pawel993:

Po cholerę ci para z laską która nie jest atrakcyjna seksualnie?

Tak część facetów likuje w prawo po zdjęciu profilowym i bez czytania opisu, ale jak jest za brzydka to zawsze leci w lewo.

No i za likowanie wszytkiego jest ban.
  • Odpowiedz
Po cholerę ci para z laską która nie jest atrakcyjna seksualnie?


@eeemil: jak jeszcze na tinderze bylem to wszystkie w prawo leciały, a potem z tego co dopasowało wybieralo sie i sie pisało, analiza zdj profilowego za dlugo trwała
  • Odpowiedz