Wpis z mikrobloga

Wpadłem na głupi pomysł, że chciałbym ukończyć grę w 100%.
Naprawdę dobrze bawiłem się przez pierwsze 20 godzin gry (główny wątek) + przy realizacji niektórych wątków pobocznych (Panam, Judy, Kerry...).
Później zająłem się przejściem wszystkich liniowych wątków - zostawiając "automanię" na sam koniec ponieważ poruszanie się pojazdami to i tak udręka w tej grze. W tym czasie zgromadziłem niemal 1kk budżetu.
W końcu zabrałem się za realizację "automanii" i... nadal brakuje mi ok ~400k do wykupienia reszty aut przy zupełnie "wyczyszczonej" mapie z zadań/kontraktów/rozbojów...
Czy ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób mogę teraz ukończyć grę w 100%? Czy mogę się już teraz z tym pożegnać?

Gdyby tylko w grze przy jej rozpoczęciu istniał tip, że przy próbie ukończenia na 100% niezbędne jest zgromadzenie określonego budżetu... :| 80 godzin życia w piach.

#cyberpunk2077
  • 5
@K1414: mozesz sprobowac pobawic sie w craftowanie drogich itemow w moim przypadku bylo to jakies ubranie. Jak znajdziesz jakis spoko item do craftowania to idziesz go sklepu gdzie mozna kupic materialy do craftowania wukupujesz wszystkie tworzysz item sprzedajesz temu samemu ziomkowi jak kasa sie mu konczy zapisujesz i wczytujesz gre i od nowa kupujesz materialy sprzedajesz jezeli ci cos zostalo i dalej craftujesz. Ja gralem z pol roku temu wiec moze
@K1414: Ja poza zebraniem wszystkich samochodów zrobiłem chyba wszystko, nie widzę sensu w posiadaniu wszystkich, gra w żaden sposób tego nie wynagradza chyba?