Wpis z mikrobloga

Jak juz porownywac to gow z valhalla z racji mitologii nordyckiej a nie z origins


@martin123154: omg, w ankiecie nie pytam / porównuje historie tylko całą frajdę z gry.
  • Odpowiedz
Żaden AC nie ma podbicia do hitów od Sony. GoW, Horizon, Ghost of Tsushima, Days Gone itd. Nie porównujmy g*wna do kawioru.


@Pesadelo: to gówniany ten twój kawior.
ACO jest lepszy niż GoW ale to od dawna wiadomo ze gry na PS są robione pod mało wymagający graczy tylko pad.
  • Odpowiedz
@rKle: Ja o zupie a ten o dupie. Nie porównuję gameplayu i poziomu trudności tylko dialogi, fabułe, scenariusz itd. Assassyny są nudne, wtórne i długie, to każdy wie. Nabiłem 60h w Origins i 120h w Odyssey i mam pogląd w co mi się lepiej grało. Po ankiecie też widzisz że jesteś w mniejszości więc sie nie pultaj bo kleksa w gacie zrobisz.
  • Odpowiedz
Assassyny są nudne, wtórne i długie, to każdy wie.


@Pesadelo: @rKle: Jako fan starych AC absolutnie się z tym zgadzam. Wszystko od Origins w górę to nudne 'action rpg' a nie assasyny a Odyssey to jedna z najnudniejszych gier w jakie grałem, Origins jeszcze się jakoś bronił ale wybitny to on nie był w żadnym aspekcie.
  • Odpowiedz
@Pesadelo: lamusie bity nie zesraj się tak, zawsze jest więcej głupich niż mądrzejszych i to ta ankieta pokazuje że należysz do większości.
Ja nie mowie o wszystkich Assassynach tylko o tym konkretnym ograniczniku, nawet tego nie umiesz rozróżnić.
Assassin's Creed Origins jest lepszy bo jest bardziej rozbudowany i nie ciągnie cie za rękę jak sierotę w GoW.
  • Odpowiedz
@rKle: W twoim jajowatym łbie co najwyżej jest lepszy. Nawet na Metacritic GoW ma 9,2 a Origins 6,9 więc za granicą też masz dowód co się ludziom podoba. Ale o gustach sie nie dyskutuję bo są różni zwyrodnialcy, możesz być jednym z takich którzy lubią jak im sie sra na klate np. Więc graj sobie już w tego Originsa z nudnymi questami i dialogami i wyp**edalaj stąd. I jeszcze argument że
  • Odpowiedz