Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy: dokładnie tak, w dupie mam wartość tego papieru, nudne to jak flaki z olejem i współczuje każdemu kto musi to czytać, no ale to nie mój problem. Ja tylko potrzebuje papieru by móc awansować w pracy.

@Wogybogy: To też prawda, przygotowania trwają najdłużej bo trzeba załatwić odpowiednie materiały, przeprowadzić rozmowy czy ankiety. Później jedynie wystarczy to wszystko spisać.
@Wogybogy pytanie po co?

Jeżeli ktoś nie chce realizować się w charakterze pracownika naukowego to m.zd. poświęcanie tej pracy więcej uwagi jest bez sensu i tak wszyscy o niej zapomną chwilę po obronie.

Z perspektywy czasu jest mi wstyd za to co i jak napisałem ale nie poświęcił bym ani minuty dłużej na to gówno, bo po prostu nic nie wnosi. No chyba że ktoś jest perfekcjonista w każdym calu i po
@Greensy: ja w Holandii kontaktów nie mam zbytnio, w ramach Erasmusa na jakiś czas może ale raczej będzie to Hamburg, bo to jest też miasto w którym niemałą część życia spędziłem. na Amsterdam albo Heidelberg by mnie w życiu nie przyjęli ale warto spróbować

do Groningen za to zawsze się jeździło kupić lepsze jajka i mleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)