Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień leczenia się ekstraktem 80% THC ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trochę zmiana planu. Od dzisiaj wracam do sterydów i chcę korzystać z tego doraźnie i z mniejszymi dawkami.
Mój problem jest taki, ze chciałabym wszystko na juz :D kolejny wypad w góry, dużo wysiłku i najlepiej jakbym znowu sobie poszła pojezdzic stówkę na rowerze xD easy….!
Nadal po buchu czuję duże rozluźnienie i relaks. Po kilku tygodniach „sapania” dopiero po zaciągnięciu się czuję pełny oddech i duże odprężenie. Taki stan trwa do 2-3 godzin. Na duzy plus, ze w przespałam ostatnie noce jak dziecko (ʘʘ)

przypomnę, ze od prawie ośmiu tygodni meczę się ze skutkami covidu, w tym zaburzenia snu, na które dostałam leki psychotropowe. Jeszcze nie zażylam, bo waporyzator działa w tej kwestii idealnie ()

#wykopjointclub #marihuana #medycznamarihuana #narkotykizawszespoko
naughty_soul - Kolejny dzień leczenia się ekstraktem 80% THC ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trochę zmi...

źródło: comment_1642846492MGAcxhFI55RJteTg6CxF0f.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Madboi: @holywalker: tylko waporyzacja, trochę szkoda, ze nie ma zapachu, chcoiaz dla paliatywnego pacjanta to na bank duzy plus. Bierze się wdech jak samo powietrze i po przetrzymaniu kilku sekund w płucach czuć, ze to nie powietrze xD pierwszą dawkę faktycznie przedawkowalam, bo nie spodziewałam się ze tyle przyjęłam w pluca, myslalam ze bateria nie działa :D ale jedynie co odczuwałam to pół godziny duże rozmiękczenie, spoko stan, gdybym akurat
  • Odpowiedz