Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnych seksuologów w Szczecinie. W Szczecinie seksu nie uprawiamy. Od tego jest prawobrzeże i Police.

A ja nie jestem od rozwiązywania twoich problemów.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol i Ty się potem dziwisz, że ludzie wrzucają Cię na czarno. Jesteś prostakiem.
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: przez pewien czas wyluzowałem i się poprawiło. Niestety, wciąż problem wraca. Wczoraj o tym porozmawiałem z partnerką i powiedziała mi, że jest zadowolona ze współżycia i rozumie, że przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele. Partnerka jest szczera, bo kiedyś mi powiedziała, że mógłbym mieć trochę dłuższego penisa, więc zdziwiłbym się, gdyby mnie okłamała w czymkolwiek, skoro w tak drażliwej kwestii jest szczera.
  • Odpowiedz
@grzes1290: Gratuluję dojrzałej i rozsądnej partnerki. Niestety też nie polecę nikogo, ale trzymam kciuki za dojrzałe podejście do tematu was obojga i próbę znalezienia rozwiązania. Ze swojego doświadczenia mogę tylko polecić cierpliwość do terapeutów ponieważ trafiają się różni i czasem trzeba kilku odwiedzić zanim trafi się na odpowiednią osobę, która pomoże z problemem. Dobrze jest też się obserwować i poznać. Ja w swoim życiu w wielu kwestiach trafiałam na rożnych
  • Odpowiedz