Wpis z mikrobloga

@MePix: Z 42-45kg waży, niestety muszę ja znosić jedno wysokie piętro, podnoszę ja do góry i następnie opieram o udo i na udzie ja znoszę bo inaczej nie da rady :)
@rewach: Jask nie twoja, jak widać, że masz ogromnie duże doświadczenie zabawami z kolegami ¯\_(ツ)_/¯

@franek022: To podobnie u mnie, tylko ja już mam myk, że pod podest ręka i niosę jak trupa w bitwie.
Ale muszę domontować tam jakieś pasy do wnoszenia bo to na 4 piętro
@beer_man: Te nowe przepisy mówią o hulajnogach ‚wprowadzonych do obrotu’ od 2022r. co w praktyce oznacza ze dopiero te hulajki ktore przypłyną do PL w styczniu podlegają tej ustawie. A ja hulajke kupiłem pod koniec 2k21
@franek022: I to max 100km/h ciśnie czy idzie z tego więcej jeszcze wyciągnąć? Dobra cena z tego co widzę po necie. Nie żeby to 100km/h było mało, ale ciekawy jestem ile max idzie z tego wycisnąć :)
@beer_man: 100km/h hulajnoga 60v nie pojedzie. Musi być 72v. Ta moja smignie podejrzewam ze Max 85/88km/h. Absolutny Max 90kmh ale to już b. Ciężko. Ja osobiście jechałem około 70kmh ale jeździłem tylko 3 razy. Przy tych 70 spory strach ale tak jak mówię, nie mam tej hulajki jeszcze oblatanej
@beer_man: pojedziesz max 70km/h i powodzenia przy takich prędkościach. Ja już od roku na takiej śmigam i max jechałem tylko raz. Da się szybciej rozbierając sterownik i zwierając pewne ścieżki. Nie warto próbować. Z resztą sam pokory nabierzesz jak na tym pojeździsz.
@Uaephean: Ja sobie zdaję sprawę jak "mądre" jest jechanie z taką prędkością nawet przy odpowiednim ubiorze, to było czysto teoretyczne pytanie. Mi starcza 30km/h chociaż w sumie te 5-10 więcej byłoby spoko
@beer_man: no ja jeżdżę w ciuchach motocyklowych. Gleba przy 40 boli. Do tego obowiązkowo kask full. Lepiej zapłacić 300-500zł za kask niż 2k+ za wybite zęby. No i nastaw się na potencjalne problemy. Bo większość dużych hulajnóg na coś cierpi.
@Uaephean: No tak, ja to ostatnio w przeciągu roku to ze 3 zaledwie przejazdy miałem do i z pracy, ale w WWA to nie ma specjalnie nawet (na mojej trasie) gdzie się rozpędzić. Jak masz jakąś fajną infrastrukturę to można śmigać.