Wpis z mikrobloga

@MehowM: Oddał kasę i przez to pralnia została zamknięta. Gdyby naprawdę troszczył się o ludzi, sam mógłby przekazać pieniądze z własnej kieszeni, żeby temu zapobiec. Ale, jak często bywa w takich przypadkach, tego nie zrobił. Przez jego samolubną decyzję teraz będą cierpieć niewinni ludzie. Czy to jest ta słynna chrześcijańska miłość bliźniego?
rzez jego samolubną decyzję teraz będą cierpieć niewinni ludzie. Czy to jest ta słynna chrześcijańska miłość bliźniego?


@groman43: dokladnie jest. ludzie zloza sie tam gdzie pieniadze bardziej sie przydadza. Sporo organizacji koscielnych bralo w tym udzial ktos o tym wie i blokuje poswiecenie? To po co sie w to pchali. I nie boj sie organizacje koscielne dbaja o ludzi w polsce. Gdyby, ktoregos dnia zniknely to mielibysmy nie mala katastrofe humanitarna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mroz3: Zachowanie zwane strategią spalonej ziemi lub prościej "po trupach do celu".

Niczego innego się nie spodziewałem po czarnych lubujących się we władzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MehowM: ty zarzucoles argument i go nie umiesz obronić. Jak powiem że daje najwięcej że wszystkich to też jest prawda? Przecież tak na wykopie napisałem. Daj twarde dane rozliczenia i inne księgi. Jak nie dasz to znaczy, że kościół nie daje tyle co myślisz. Przecież będąc dorosłym człowiekiem byś sprawdził coś co głosisz w internecie?
W dupie mam WOŚP odnoszę się do tekstu że ponad 200 milionow to grosze w porównaniu
teraz bezdomni nie będą mieli gdzie wyprać ciuchów


@mroz3: To załóżcie ateistyczną organizację pomagającą bezdomnym. Gdzie problem? Najwięcej o pomaganiu pierd... lewaki, a jak przyjdzie co do czego to Henkel nie ma gdzie wpłacić kasy na pomoc bezdomnym, bo wszystkie takie placówki powiązane są z kościołem.
To Wy chyba nie wiecie co się #!$%@? m.in w skarbówce. Jak pojawia się załóżmy nowy pojazd zakupiony przez Państwowe pieniądze to jest on ŚWIĘCONY przez księdza, tak - AUTO jest święcone przez księdza. xDDDDDDDDD
@MrMate wosp tyle zebral bo ludzie dawali na zlosc Pisowi. Juz niedlugo Pis sie skonczy to zobaczysz jak kwota zanurkuje. Wierze, ze jestes na tyle bystry, ze sam sobie znajdziesz ile wydaje kosciol na dzialalnosc charytatywna.
@mroz3: Ładnie napisane. IMO wyszli z sytuacji z klasą i twarzą. Stanęli przed wyborem i wybrali swoje przekonania i zasady, a nie wartości materialne. Tak tu wszyscy polują na KK, że łasy na mamonę, a jak jest przykład odwrotny, to też leje się krytyka...


@ManfredMacx: 1. Biskup mógł nadal poświecić tą pralnie, ale poproszono aby nie odbyło się to w ramach oficjalnych uroczystości, bo firma o zasięgu globalnym nie chce