Wpis z mikrobloga

@kuba414414: Nołp, w całym zeszłym roku dostałem moooooooże ze dwa, lol - ale to w sumie żadna nowość, WG lubi rozdawać czołgi na wypożyczenie, na ten przykład, za dłuższy okres nieobecności w grze.

Jak możesz się domyślić, nigdy nie dostałem takiej oferty, a konto w tej durnej grze mam od 11 lat. Bardzo mnie WG ceni jako kustomera, sam nie wiem czym na to zasłużyłem xd
  • Odpowiedz
  • 0
@mnik1 to mnie zaskoczyłeś, myślałem że to normalne że się dostaje. Ja też konto mam od 11 lat i przeważnie raz na miesiąc jakiś kupon wpada ale nie korzystam bo jak dają to takie które działają od 20-30 euro. A ostatnio coraz częściej je dostaje chyba bardzo chcą żebym coś kupił xD
  • Odpowiedz
@kuba414414: Nie mam zielonego pojęcia na jakiej zasadzie WG przydziela te kupony - mam bodaj dwa konta-burnery, których planowałem używać do aktywowania wszystkich możliwych kodów bonusowych, bo laaaaaaaaata temu krążyły plotki że WG wprowadzi kiedyś do gry możliwość transferowania golda między kontami (#cebuladeals mocno, lol) - co się nigdy nie stało, a WG w pewnym momencie w zasadzie przestało rozdawać takie kody więc te konta sobie po
  • Odpowiedz
@kuba414414: O to możek upisz mi tanka? kaskę przeleje :D bo 20 procent na kphz 07 czy t44-100 by się pzydało :D

@mnik1: z tymi kuponami to zauważyłem, ze ja dostaje, albo po dłuższej przerwie jak zrobię jakaś dobrą bitewkę, albo za jakąś naprawde wybitną jakieś znizki, czy jakieś doładowania x5 do zakupu etecera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuba414414: @mnik1: u mnie w pewnym momencie leciały co tydzień. I gdy nie było przepustki to często z nich korzystałem by kupić konto premium na miesiąc z lolkiem. Przy kuponie 30% wychodziło 27 zł chyba. I faktycznie lecą po jakiejś "dobrej" bitwie ale IMO były one co najwyżej powyżej średniej xd A wczoraj podczas dobijania zniżki na rankedach wpadł mi taki kupon.
Kecq - @kuba414414: @mnik1: u mnie w pewnym momencie leciały co tydzień. I gdy nie by...

źródło: comment_1642772679nuCA4XiJlhuf4zr3D8606D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz