Wpis z mikrobloga

Dziś przeszła samą siebie. Pokazałem jej vlog koleżance, która pracuje w MOPSie. Najpierw dziecko prosi, żeby jej nie nagrywać, potem prosi, żeby pójść coś zjeść, bo jest głodna i marzy jej się kwaśnica.. Co dalej? Nagrywanie, potem McDonald, gdzie opowiada, że cały dzień jadają po McDonaldach.
Kiedy wspomniałem o drunkstreamach, koleżanka była załamana i się pyta, czemu jej jeszcze nikt dziecka nie odebrał?
#elagawin #patologiazmiasta
  • 6
Kiedy wspomniałem o drunkstreamach, koleżanka była załamana i się pyta, czemu jej jeszcze nikt dziecka nie odebrał?


@snierzyn: Mirku, jestem przekonana, że pani Ela jest regularnie zgłaszana do MOPS-u w Krakowie. Jeśli wierzyć temu, co mówiła kilkukrotnie na lajwach, to ma kuratora i sprawę w sądzie. Miała się stawić na badania psychiatryczne, ale odmówiła. Skoro los dziecka leży Ci na sercu to może niech koleżanka pogada ze swoimi odpowiednikami w mieście
@snierzyn: Wczoraj nadrabiałam zaległości i trafiłam na vlog, w którym stwierdziła, że córka ma problemy w nauce bo jest zestresowana sytuacją i wie, że w każdej chwili mogą ją zabrać od matki. Baba nie ma sobie nic do zarzucenia. Publikuje grę wstępną z jakimś menelem na wyjeździe do Zakopanego. Jej były mąż, kolejny psychopata, też otrzymał opinię niezdolnego do sprawowania władzy rodzicielskiej. Mam wrażenie, że ona celowo dąży do tego, aby
@Llama-w-pokoju: rozmawiałem z ludźmi którzy faktycznie zgłaszali Elę Gawin do MOPSu. W praktyce nic to nie daje. Ludzie wysyłali screeny z tego jak pokazywała cycki na patostrimie. Nic. Akcje z ośmieszaniem dzieciaka. Nic.
Znowu będzie mieć jakąś nieprzyjemną rozmowę z kuratorem, albo pracownikami MOPSu. Postraszą ją i na tym temat się skończy. Tak wyglada rzeczywistość, póki nie tłucze dzieciaka, albo nie dochodzi np. do molestowania, to pani Gawin może spać spokojnie.
@duncanidaho2: przykre jest to, co piszesz. Ale cóż nam zostało? Można się zastanawiać, dlaczego inni bliscy nie reagują na krzywdę dziecka. Przecież Elka ma brata, a pan Knaga też jedynakiem nie jest. Chyba, że wszyscy tacy odklejeni, to by wiele tłumaczyło, ale jest mało prawdopodobne.
@Llama-w-pokoju: Pan Knaga sam w sobie orbituje już poza granicami układu słonecznego. Mało wiadomo o jego rodzinie, poza tym ze mieszkają gdzieś na jakiejś wiosce kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa. Na tyle na ile znam to uniwersum, to ich kontakt z dzieckiem jest minimalny lub zerowy.

Rodzina pani Eli chyba po prostu przywykła do ekscesów. Matka jest już w słusznym wieku, brat też jest kilka lat starszy niż pani Ela, już chyba