Wpis z mikrobloga

Raport | Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 7/8

Cześć!

Zapraszam na 7 (przedostatnią) z 8 publikacji: Rynku Pracy IT, grudzień 2021

Kolejne statystyki dotyczące WYNAGRODZENIA:
✅ "Ile specjaliści mogą zarobić?" (2/2)"
✅ "W jakich firmach można najwięcej zarobić?"

Zapraszam do pobrania!
"Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 7/8"

Została jeszcze jedna publikacja do końca raportu za grudzień, 2021.

Zapraszam na ✨stronę projektu✨, gdzie można dodać się do newslettera aby niczego nie przegapić!

Następna publikacja w poniedziałek, 24 stycznia:
- "Jakie umiejetności są najlepiej opłacane (1/2)"
- "Jakie umiejetności są najlepiej opłacane (2/2)"

trzymajcie się! ヘ( ^o^)ノ\(^_^ )
ps jeśli chciałbyś otrzymać statystyki na życzenie pisz smiało w komentarzu lub bezpośrednio na priva oraz zachęcam do instalacji roszerzenia do najlepszego serwisu z ogłoszeniami pracy w IT: JustJoin.IT prosto z Chrome Web Store

#programowanie #programista15k #justjoinit #pracait #programista
Pobierz highfiveguys - Raport | Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 7/8 

Cześć!

Zapraszam ...
źródło: comment_1642705595YlkmQWIbERE1eziHBK0HQQ.jpg
  • 4
Grafiki ładne, ale...wnioskowanie na podstawie tablicy ogłoszeniowej jak dla mnie z góry obarczone jest błędem.

- nie ma gwarancji że firmy usuwają te ogłoszenia po zatrudnieniu kogoś. W wielu firmach rotacja potrafi być taka, że w zasadzie nigdy nie kończą procesów rekrutacyjnych.

- wnioski o wynagrodzeniach - to nie są faktycznie zawierane umowy, tylko kwoty wystawione informacyjnie przez firmę dającą ogłoszenia. Mogą się nijak mieć do stanu faktycznego.

- jeśli uwzględniać agencje
@Oo-oO: > wnioskowanie na podstawie tablicy ogłoszeniowej jak dla mnie z góry obarczone jest błędem

tak, dokładnie jest jak piszesz, ba! nawet ankiety skierowane do programistow dot. zarobków sa obarczone bledem, bo nie każdy napisze prawdę :)
@high_five_guys: Nie działa Ci link do Snowflake na stronie "W jakich firmach można najwięcej zarobić?" :)
Plus kolejność na stronie "Jakich specjalistów poszukują firmy? (2/2)" jak dla mnie jest trochę przekombinowana. Nie lepiej by posortować to wielkością firmy? :)
@Prism2772: aj! wielkie dzięki, poprawie w następnej publikacji :) z tym sortowaniem jest różnie. Dla jednych OK dla drugich nie, dla jednych ważne są dane X a dla drugich Y. Dlatego raport styczniowy będzie miał wersję interaktywna. Mam nadzieję, że uda się rownież dać do zmiany sortowanie.