Wpis z mikrobloga

Zrobiłem stymulację, jak wkrótce będzie wyglądał kamper odyna i na pewno nie wpłynie to na jego depresję.
Nikt nie zagląda, ciepło się trzyma dłużej. Z kibelka lekka woń stolca, wilgoć z prysznica i z gotowanych 20 jajek.
Aromaterapia z miesięcznych skarpetek dopełnia całości. Grzeszymyyyyyyy
Zostawcie pierdółki
ty tyry ty ty ty ty hej! tyr tyt ty ty tyt yhej! ♫♫♫♫
#odyn #kamper #podroze
JanParowka - Zrobiłem stymulację, jak wkrótce będzie wyglądał kamper odyna i na pewno...

źródło: comment_16426952523S1SIZIikiZG1iRB2IzPfd.jpg

Pobierz
  • 18
@JanParowka: Co za wysryw.Oglądam chłopa od lat bo daje dobry kontent, znajduje fajne rzeczy w wielu krajach.Wychodek musiał przyjść i się zesrać bo musi na kimś wisieć żeby poczuć się lepiej.Zdradze Ci tajemnicę jak mi się coś nie podoba to tego nie oglądam i nie robie o tym wpisów.Boli Cie zwyczajnie dupa, że ktoś żyje jak mu się podoba.Toksyczna parówa z Ciebie mordo.
@Aquamen nikt nie mówi że Odyn robi zły kontent, też go szanuję za opór do chodzenia na zimnie i w wodze z wykrywką, ale ten bus bez poważnych przeróbek (o których nie wspominał bo wydaje się nie być świadomy problemu) to strzał w kolano i tyle. Wszyscy życzymy mu dobrze, ale taka nora na kółkach oprócz sprawności mechanicznej (bo to prawie nowe auto) raczej nie wpłynie dobrze na jego psychikę i samopoczucie.