Wpis z mikrobloga

W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir pour Danzig?" (czy powinniśmy umrzeć za Gdańsk?). Jak się okazało rok później Hitler zapukał i do nich. Wobec wysypu ruskich onuc i trolli mam nadzieję, że jednak większość Polaków woli bronić Polski na Ukrainie, aniżeli u nas. Ja wolę.
#ukraina #rosja #wojna
zgredinho - W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir po...

źródło: comment_1642692817axL8pWoDdqhUOTYFdBupEp.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jariosalieri: a nie jest tak o Polanie Wiślanie pomorzanie... No Zapamiętaj sobie jedno słowo jest ruski i Rosjanin... Значит так. может быть мужик русский и одновременно россиянин а другой будет россиянин но не будет он русский. Проблема в том что польский хреновый переводчик не переводит втаких подробности . Dla głupiego tłumacza Google i ruski i Rosjanin jest wszystko jeden c***
  • Odpowiedz
@zgredinho: jaki pobór typie XD w dobie nowoczesnej wojskowości, satelit, dronów, podczerwieni, noktowizji i innych cudów to poborowy nic nie będzie znaczył. Zresztą w trakcie takiego konfliktu liczy się mobilność, jak ruskie zaatakują od strony białorusi to w dzień będą stali pod Warszawą. To jak ty sobie wyobrażasz ten pobór do wojska XD
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama: wyobraź sobie świat bez rosji. Bez sąsiada, który jedyne co zamierza to doprowadzać do kradzieży, szpiegowania, destabilizacji, wojen, głodu i zbrodni wojennych. Piękna sprawa.

A co w tym najdziwniejsze, w waszym uwielbieniu rosji - nie ogranicza sie ona tylko do mordowania i głodzenia "wrogów". Ze swoimi robi dokładnie tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jariosalieri: nie wiem jak mam to wytłumaczyć żeby trafiło do twojego pustego żmijowego luba. Język polski nie nadąża za zmianami w języku rosyjskim. Nawet tłumacz tłumaczy nieprawidłowo. Język jest żywy i następują w nim zmiany Rosyjska Federacja wprowadziła pewne zmiany. Aby scalić społeczeństwo składające się z wielu narodowości stworzyła pojęcie Rosjanina. Gdzie kiedyś pojęcie Rosjanina dotyczyło tylko Słowian a nie całej reszty. W obecnej chwilu est pojęcie Ruskij i Rosjanin
  • Odpowiedz
@jariosalieri: słownikowa definicja cywilizacji to całokształt dorobku ludzkości. Znaczy to mniej ni więcej niż tyle że nie ma państwa które nie tworzy cywilizacji. Po drugie rewolucje w Rosji nie zrobiliśmy tylko Niemcy. Chcesz ofiarę winić za zbrodnie Niemców?
  • Odpowiedz