Wpis z mikrobloga

W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir pour Danzig?" (czy powinniśmy umrzeć za Gdańsk?). Jak się okazało rok później Hitler zapukał i do nich. Wobec wysypu ruskich onuc i trolli mam nadzieję, że jednak większość Polaków woli bronić Polski na Ukrainie, aniżeli u nas. Ja wolę.
#ukraina #rosja #wojna
zgredinho - W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir po...

źródło: comment_1642692817axL8pWoDdqhUOTYFdBupEp.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszyscy są osobno liczeni.


@siddhariha-cautama: raz mowisz, że wszyscy są razem liczeni jako ruscy, teraz, że osobno. wybierz jedną wersję. Poza tym nie ma czegoś takiego jak ruscy. To obraźliwa definicja Rosjan, a nie wymyslasz nowe definicje, jakoby to byli słowianie.
  • Odpowiedz
@jariosalieri: jak ja mam tobie wytłumaczyć jak ty jesteś analfabetą funkcjonalnymi Nie rozumiesz tego co czytasz? To jest jak wołanie na pustyni. Nie mówię że wszyscy są razem liczeni jako Ruscy wszyscy są razem liczeni jako Rosjanie. To są inne zakresy zbiorów. Wszyscy Ruscy to Rosjanie ale nie wszyscy Rosjanie to Ruscy masz problem żeby zrozumieć Jedno proste zdanie to idź do pani w szkole i się zapytaj. ( ͡
  • Odpowiedz
@zgredinho: Każdy pragmatyk to samo powie - jak możemy, nawet potajemnie, musimy wspierać Ukrainę, ukraińskim rękami osłabiajmy Rosję. Dzisiaj Kijów, jutro Warszawa.
A ruskie onuce niech szczekają dalej, co z tego, że nie mamy zobowiązań sojuszniczych? A to oznacza, że mamy czekać aż ruskie czołgi będą stały na Bugu?
  • Odpowiedz
niestety ale polski cygan i polski żyd są polakami. I nikt nie udaje. A u was to już nie tylko zakłamywanie historii ale robienie krwy z logiki


@zaczalem_cwiczyc: to idź się zapytaj Cygana Czy on jest Polakiem to tobie powie że jest Cyganem. widocznie ten Cygan nie wie że jest Polakiem ale czego można się oczekiwać po całej Europie dla was nie wiadomo czy chłop czy baba a może i
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama: to poproszę definicję, żebyśmy operowali jasnymi pojęciami. To raz.
Druga sprawa. Napisałem, że Rosjan było 65%, Ukraińców – 17%, Gruzinów – 7%, Żydów – 3,5%. Ty jednak twierdzisz, że Rosjan nie było, bo jako ruscy liczą się też np. Gruzini. Ale jak widać są oni osobno tutaj wymienieni, a nie ukryci pod pojęciem rosjan. Więc ja tu na pewno nie jestem analfabetą.
  • Odpowiedz
jednej strony przeszkadza Ci to, że ktoś wrzuca do tego samego wora mieszkanców Rosji, a Ty robisz to z murzynami.


@jariosalieri: masz rację kajam się ale po prostu ja mam okulary z fotochromem i jak ich widzę to oni wszyscy są dla mnie podobni jak dwie krople wody Po prostu widzę czarną plamę.
  • Odpowiedz
@jariosalieri: Rusowie to naród wschodniosłowiański, najliczniejszy w Rosji i Europie[52]. Istnieją duże rosyjskie diaspory na Ukrainie, w Kazachstanie, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i kilku innych krajach. Kultura narodu rusów ma długą tradycję i jest fundamentem współczesnej kultury całej Rosji. Językiem ojczystym i narodowym jest rosyjski. Wierni rusowie — głównie prawosławni [1]. Naród
Ich owstał z plemion wschodniosłowiańskich, które zjednoczyły się w okresie starożytnej Rosji. Rusowie dzielą wiele cech historycznych i kulturowych
  • Odpowiedz
@siddhariha-cautama: e, nie spodziewaj się kokosów.Utrzymywanie takich sił w gotowości bojowej jest drogie, co chwile jakieś problemy typu Kazachstan, Baćce trzeba też dosypać troche kasy a pozniej to już tylko uzupełniać straty w ludziach i sprzęcie a takie ładne czołgi tanie nie są
  • Odpowiedz