Wpis z mikrobloga

W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir pour Danzig?" (czy powinniśmy umrzeć za Gdańsk?). Jak się okazało rok później Hitler zapukał i do nich. Wobec wysypu ruskich onuc i trolli mam nadzieję, że jednak większość Polaków woli bronić Polski na Ukrainie, aniżeli u nas. Ja wolę.
#ukraina #rosja #wojna
zgredinho - W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir po...

źródło: comment_1642692817axL8pWoDdqhUOTYFdBupEp.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero w 1990 r. prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow przyznał, że mordu dokonali Rosjanie.


@zaczalem_cwiczyc: twój problem polega na tym że ty nie rozróżniasz słowa Rosjanin i Ruski nie istnieją dokumenty potwierdzające że to zrobili Ruscy. Beria który napisał list do Stalina z propozycją rozstrzelania był gruzinem. A Dzierżyński który zakładał w ogóle Ministerstwo Spraw Wewnętrznych był Polakiem wśród wszystkich komisarzy którzy wozglavili ta instytucje Nie było ani jednego ruskiego... wyobraź
  • Odpowiedz
Hitler to osobna historia dlatego że SS gestapo składała się z Niemców. Natomiast ogp czeka NKWD miało na wszystkich wyższych stanowiskach Żydów Polaków gruzinów tylko nie ruskich. Wśród ich komisarzy był jeden Polak dwóch Żydów i jeden Gruzin. Mówimy do momentu śmierci Stalina. Przy czym 1 spośród tych Żydów też był polskim Żydem.
  • Odpowiedz
Natomiast ogp czeka NKWD miało na wszystkich wyższych stanowiskach Żydów Polaków gruzinów tylko nie ruskich.


@siddhariha-cautama: W przeddzień „wielkiego terroru” wśród pracowników na kierowniczych stanowiskach w NKWD przodowali Żydzi – 38% i Rosjanie – 32%. Łotyszy było 7%, Ukraińców – 5%, Polaków – 5,5%. Po czystkach beriowskich w 1940 roku Rosjan było 65%, Ukraińców – 17%, Gruzinów – 7%, Żydów – 3,5%. Całkowicie wyeliminowano przedstawicieli narodów „zachodnich
  • Odpowiedz
@jariosalieri: czytasz i nie rozumiesz co czytasz. 32% Rosjan nie znaczy że 32% ruskich. Tam byli czukcze Mongołowie Ormianie Gruzini i drugie. Ja powiedziałem nie ma dowodów na to że w kierowniczym stanowisku ogpu byli Ruscy. Aż tak trudno zrozumieć że wszyscy Ruscy to Rosjanie a nie wszyscy Rosjanie to Ruscy
  • Odpowiedz
Ja powiedziałem nie ma dowodów na to że w kierowniczym stanowisku ogpu byli Ruscy


@siddhariha-cautama: ze Ty powiedziałeś, co nie zgadza się faktami, oznacza, że to prawda? To ja mówię, że twój stary i twoja stara są odpowiedni za zbrodnię katyńską. Udowodnij mi, że nie.
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: a różnica taka że jak przejedzie ciebie samochodem Cygan z Radomia to ja nie chciałbym żeby winnili za to Polaka z Radomia... A jak cygan z Puław będzie zajmował się szmuglowanie kontrabandy i handlem żywym towarem w Wielkiej Brytanii to ja nie chcę żeby mówili że to Polak. Nie wiem czy wiesz co mam na myśli. Jeżeli czegoś nie robili Ruscy to ja nie chcę żeby mówili rusy to
  • Odpowiedz
To ja mówię, że twój stary i twoja stara są odpowiedni za zbrodnię katyńską. Udowodnij mi, że nie.


@jariosalieri: według metodyki To ten który twierdzi udowadnia. . To nie jest tak że ktoś powie w sądzie że ty ukradłeś i ty musisz udowodnić że ty nie grałeś to on musi udowodnić że ty ukradłeś. Inaczej byłby w ogóle jakiś miszmasz. Ja bym twierdził że ty jesteś wielbłądem A ty byś
  • Odpowiedz
to dlaczego Gruzini są osobno liczeni. W Rosji nie uczą czytać ze zrozumieniem? xD


odpowiedz

@jariosalieri: wszyscy są osobno liczeni. W Rosji żyje ponad 150 narodowości. Wszystkich można nazwać wspólnym mianownikiem Rosjan ale nie można nazywać ich ruskimi. Ruski to Słowianin. W przeciwieństwie do takiego Czeczena. Dlatego i Czeczen i ruski będzie rosjaninem ale czeczen nie będzie ruskim. Ja nie wiem w czym ty masz problem? Jeszcze raz powtarzam nie
  • Odpowiedz