Wpis z mikrobloga

Wywala was z meczów w DR czy tylko ja mam problem? Nie dostaje porażki ani zwycięstwa, a wszystkie staty liczą się normalnie.
#fut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koldinho: mnie wywalało z eliminacji FC... Trzy razy z rzędu do menu podczas wczytywania składów i zaliczało porażkę. Musiałem eliminacje od bilansu 0-3 zaczynać, ale się udało awansować
  • Odpowiedz
@koldinho: Mam chyba podobny problem, gra się na moment zacina i od razu wywala mnie z meczu ale nie zalicza porażki i np. w przypadku remisu normalnie dostaję monety za ten mecz jakby to druga osoba się rozłączyła. Zaczęło mnie to strasznie denerwować bo praktycznie nie da się grać ale nie znalazłem żadnego rozwiązania. Jeszcze takie pytanie, grasz na pc czy na konsoli?
  • Odpowiedz
@koldinho: Ciężkie jest granie w Fifę na pc niestety, przez moment myślałem, że to może powrót jakiegoś no loss glitcha ale skala problemu jest na tyle duża, że ciężko mi w to uwierzyć. Już próbowałem reinstalować całą Fifę i EA desktop, zmieniałem ustawienia gry z 4k na full hd, ograniczałem klatki itd ale nic się nie zmieniło niestety. Pozostaje liczyć na cud i unormowanie albo jakiegoś patcha, który to naprawi.
  • Odpowiedz