Wpis z mikrobloga

A liczyłeś ile Cię wyjdzie Chiński carbon? Bo to już nie te czasy że zawsze wychodzi taniej :p


@G0lomp: no trochę mniej niż Rose :) liczę ok 4500 zł. Rama 400, napęd + grupa 250, koła 300, kierownica 100, wszystko w USD i wszystko carbon. Naoglądałem się trace velo na yt i teraz nie wiem.
  • Odpowiedz
no trochę mniej niż Rose :) liczę ok 4500 zł. Rama 400, napęd + grupa 250, koła 300, kierownica 100, wszystko w USD i wszystko carbon. Naoglądałem się trace velo na yt i teraz nie wiem.


@piotr-py: Dolicz do tego pewne opłaty naliczone przez urząd celny i praktycznie brak gwarancji
  • Odpowiedz
no trochę mniej niż Rose :) liczę ok 4500 zł. Rama 400, napęd + grupa 250, koła 300, kierownica 100, wszystko w USD i wszystko carbon.


@piotr-py: No dobra, ale jaką grupę kupisz za $250?
Poza tym dolicz pancerze, linki, owijkę, mostek, sztycę, siodełko, hamulce (albo nawet same tarcze etc.). Niby pierdoły, ale się zbiera.
Jeżeli nie masz narzędzi to dodatkowo albo ich koszt, albo koszt składania.

No i rama za
  • Odpowiedz
@piotr-py: Dokleiłem się do zorganizowanego. Wynająłem walizkę w Olimpusie, zapakowałem wszystko do walizki i samolotem do Alicante. Wszystko spoko, ale trochę męczące z perspektywy podróży i sporo trzeba czekać/kombinować.

Planuję powtórzyć wypad albo nawet zostać więcej niż 2 tygodnie na wiosnę. Wpakować rower do auta, laptopa do pracy i w ciągu tygodnia dostać się do Hiszpanii zahaczając Francję.
  • Odpowiedz