Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jest sprawa. Potrzebuję zleceń graficznych na już, (mogą być też muzyczne) jestem dosłownie spłukana, a na dodatek klient mnie znów wystawił. Mam w kieszeni jakąś złotówkę, nie mam co dać kotom do jedzenia, pierścionek już zastawiłam w lombardzie, jest kijowo strasznie. Pomocy!

Moje portfolio:
graficzne: https://www.behance.net/xrm1
muzyczne: https://soundcloud.com/nemcia

#pomocy #praca #grafika #muzyka #syntezatory #grafikakomputerowa
xandra - Mirki i Mirabelki, jest sprawa. Potrzebuję zleceń graficznych na już, (mogą ...

źródło: comment_16426659889J1IUS44yvp67oIIFzv1Tt.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
@WujekLeinad: Chodzi o realizację, masz zdjęcie jak to wygląda, czego? Stocków też mam nie używać, bo się jakiś wykopek przywali? xD Odpuść sobie. Źle trafiłeś.
  • Odpowiedz
A no i jeszcze pragnę przypomnieć słynne znalezisko No i jakby to ująć. Karma to suka.

I już bez złośliwości. Jak klient wydyma Cię raz - ok, zdarza się początkującym. Ale jak klient dyma Cię kolejny raz to już Twoja głupota, że nie podpisujesz umowy, nie bierzesz zaliczki itd.
  • Odpowiedz
@TeflonDon: Widocznie nie mam szczęścia :(

@WujekLeinad: Użyłam materiałów od klienta w celu przerobienia tego na DUŻY format, chwalę się PRZERÓBKĄ i jej realizacją, nie zdjęciem jako takim, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Orzeech: Nie mogę iść do zwykłej pracy, opiekuje się babcią, która jest prawie niewidoma i czasem odwala różne akcje, nie chciałam o tym pisać, ale muszę być w domu i mieć na nią oko cały czas. Ona potrafi różne akcje odwalać :/

@WujekLeinad: Jaką kradzieżą? PRZERÓBKA to MOJA PRACA! Porównaj sobie te obrazki, widzisz? Czy tylko trollujesz bez sensu i nie wiem po co, dzień jechania po Xandrze
  • Odpowiedz
@WujekLeinad: Zlecenie, przerobić zdjęcie od klienta by można go było umieścić w kuchni, i pochwalenie się realizacją to jest kradzież? Weź już idź!

@Orzeech: No właśnie nie mam chwilowo nic takiego :(
  • Odpowiedz
@WujekLeinad: To popatrz sobie, że DUŻO do tego obrazka DOROBIŁAM. I chwalę się realizacją trollu!

@Sloiko-student_1: Tak się składa, że ona już rentę wydała na leki, wizyty u okulisty i inne takie... Gdybym miała inne wyjście, to bym go spróbowała, więc tu proszę was o jakieś zlecenia.
  • Odpowiedz