Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jest sprawa. Potrzebuję zleceń graficznych na już, (mogą być też muzyczne) jestem dosłownie spłukana, a na dodatek klient mnie znów wystawił. Mam w kieszeni jakąś złotówkę, nie mam co dać kotom do jedzenia, pierścionek już zastawiłam w lombardzie, jest kijowo strasznie. Pomocy!

Moje portfolio:
graficzne: https://www.behance.net/xrm1
muzyczne: https://soundcloud.com/nemcia

#pomocy #praca #grafika #muzyka #syntezatory #grafikakomputerowa
Pobierz
źródło: comment_16426659889J1IUS44yvp67oIIFzv1Tt.jpg
  • 220
@xandra: ja pier**le, jacy Ci ludzie na wykopie są nienormalni albo szury albo wysyp "inteligencji" jak tutaj. Szczerze Ci współczuję - szukasz pomocy, ogłaszasz się i tyle. Co otrzymujesz? Wyzwiska, groźby, obrażanie, posądzanie o kradzież - brak mi słów, wykopki zachowują się jak dzicz...
@xandra: niunia, ale przecież Ty jesteś niesłowna i potem cię trzeba ścigać za kasę. Nie jest tak?

Nawet chciałem Ci przelać kaskę, bo wiem, jak to jest być pustym. I jeszcze ta wzmianka o żarciu dla kota.. Ech, dobrze, że poczytałem komentarze, a potem przypomniałem sobie co z ciebie za typ człowieka, bo bym się zdenerwował na samego siebie.
@Macieeeej: Napisałam prawdę, mam wyjście, zaniosę telefon do lombardu. I jakoś przez te tyle lat wielu mirkom pomogłam zleceniami. I wszystko UREGULOWAŁAM! Fakt nie jest ciekawie nie oddać pieniędzy na czas, ale miałam problemy, nie wiem czemu zrobiliście z tego taką aferę, ale może weźcie się za prawdziwego oszusta, który okradł mirka na zużytym kodzie rabatowym, z premedytacją, a potem łzawą historyjkę wymyślił i nabrał mirków kilka tysięcy, a może kilkanaście?
@xandra: Ty nadal nie rozumiesz.
Nie robi się interesów z kimś, kto próbował cię wykręcić. Śmiem domniemywać, że gdyby nie aferka na mirko, to byś jeszcze tę flotę wisiała typowi albo oddała z jeszcze większym opóźnieniem. Tam, były jakieś fochy, obrażanie się i ignorowanie wierzyciela z twojej strony, nieprawdaż?

A piszę to wszystko dlatego, żeby jakiś as nie wpadł na genialny pomysł pożyczenia Ci kaski, bo może wtopić.
@Macieeeej: Oddałabym, i guzik mnie obchodzi co śmiesz twierdzić. Nie chcę nic od nikogo za darmo, ogłaszam swoje usługi. Nie było żadnego ignorowania, odpisywałam jak coś napisał, a jak się nie odzywał to nie pisałam. Ale zawsze odpowiadałam. Przestań zmyślać!
@xandra

Przecież oddałam!


Oj Aniu, bądź precyzyjna. Oddano za Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

w sumie dużo zrobiłam na tym portalu


Tu też zabrakło precyzji. Dużo się udzielasz, ale czy dużo tu zrobiłaś?

Szczerze Ci współczuję braku pieniędzy, bo sam niejednokrotnie pisałem tu o swoich problemach. Jeśli babcia jest niezdolna do samodzielnej egzystencji, jak twierdzisz, to możesz brać zasiłek pielęgnacyjny z tytułu opieki nad nią. Możesz oddać babcię
@Macieeeej: I co, poczułeś się lepiej? Ty taki święty jesteś?

Specjalnie tego nie usunę, bo to pokazuje twoją podłość, hejt i nienawiść. Oby do ciebie wróciły.

@kiszczak: By brać zasiłek z MOPSu musiałabym mieć pracę i z niej zrezygnować, więc takie wyjście odpada. Poza tym nie chcę nic za darmo, tylko zlecenia!