Wpis z mikrobloga

Dobra jestem lekko zdenerwowany na serwis znanylekarz.pl
Leczyłem się izotekiem od 5 miesiecy i napisalem do lekarza o recepte. Zrobilem badania, nastepnie je. Zaznacze jeszczę, ze umowiony bylem ponad miesiac temu z tym lekarzem na 17 na wizyte online. Zjawilem się, piszę do niego na czacie - 0 odpowiedzi, wysylam maile - 0 odpowiedzi. Patrze pozniej i co? Zostalem zgloszony przez tego lekarza, ze nie bylo mnie na wizycie XD
Dopiero jak napisalem ponownie na maila, zeby to wyjasnic, ze co jest kurde co mnie zglaszasz to odpisal, zebym wyslal badania. Powiedzialem, ze doślę je na następny dzien. Lekarz sie zgodzil i powiedzial, ze wtedy wypisze recepte. No wyslalem mu te badania, pisalem z 10 razy i nic..
Chcialem to zglosic w serwisie, ale pacjenci tam maja gowno do gadania i nawet nie ma opcji zglaszania lekarzy, albo jakiejkolwiek pomocy ze strony serwisu zeby wyjasnic to z lekarzem, albo otrzymac zwrot pieniedzy. No trudno napisze chociaz negatywna opinie i co?.. zostala odrzucona przez moderatora XDDDD No i najlepsze, ze teraz mam powoli nawrot trądziku. Nie polecam tego gowno serwisu. Jest spoko jak wszystko jest w porzadku, ale jak lekarz odwali to nie mozecie nic zrobic, ja w ten sposob stracilem 140zł za wizyte, ktora w zasadzie sie nie odbyla.
#zalesie #afera #medycyna #izotek #tradzik
MateuszHadeusz - Dobra jestem lekko zdenerwowany na serwis znanylekarz.pl
Leczyłem s...

źródło: comment_1642623842M0nlMIXfmvoUhm81qcngvr.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz: Jeśli zapłaciłeś kartą to spróbuj wykonać Chargeback w swoim banku lub u operatora karty płatniczej. Napisz o lekarzu opinie na inny serwisach z opiniami.

Skoro leczysz się regularnie jakimś lekiem to czemu nie skorzystałeś z serwisu do kupowania recept?
  • Odpowiedz
@AssRock: nie wiedzialem, ze istnieja takie serwisy. A ten chargeback moge wykonac jak to mialo miesjce ponad miesiac temu, a no i zaznacze, ze w miedzyczasie zablokowalem karte platnicza, a za wizyte i tak placilem przelewem ;/
  • Odpowiedz