Wpis z mikrobloga

ej serio nikt nie zauważył jak wardęga robi fikołki w tym co mówi? pieski watahy milczą czy nie ogarnęły jak wardęga układa tekst, by wyszło na jego? Nie dla dobra 15latek, do których leksio wysyłał kutangi, tylko na to że jak on coś insynuuje, to jest NIEWAŻNE, PRZEPROSZE I ZMANIPUJUJE TAK, ŻEBY I TAK WYSZŁO PRAWIE NA MOJE XDDD

w ostatnim filmie:
- wardęga mówił ,że zauważył że dziewczyna ma CHYBA 18 lat i powiedział tak w filmie
- potem okazuje się że nie ma! co robi wardęga? prostuje to w taki sposób:
- chciałbym sprostować te informacje "DZIEWCZYNA NIE SKOŃCZYŁA JESZCZE 18 LAT, AKTUALNIE ROCZNIKOWO MA LAT 17. Co prawda powiedziałem, że CHYBA pełnoletniej, ale chciałbym was przeprosić za taką sugestię... (...)"

Rozumiecie? Nie, że wtedy miała, 17 lat, tylko że teraz MA. ROCZNIKOWO.
Teraz.
18 STYCZNIA 2022. ROCZNIKOWO.
XDDDD
Oznacza to, że jak leksykon pisał do niej w maju 2021, to miała ROCZNIKOWO 16, czyli może realnie i 15 lat.

Wargęda spacjalnie użył słowo "rocznikowo" oraz "aktualnie", żeby zbić ten argument, że się przekręcił o "kilka" lat nazywając 16latkę pełnoletnią. Tym samym stawia leksia piętro wyżej, bo wiecie, hehe ,17 to zaraz będie miała 18, więc SIĘ NIE LICZY ALE I TAK PRZEPRASZAM ZA WPROWADZENIE W BŁĄD JAKBY CO NO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i ofc nikt nie zwrócił uwagi, nikt nawet się nie zająknął, że Sebastian twierdził, że jest pełnoletnia, co? nie jest? No ale wiecie, przecież wszyscy wiemy jakie są te siedemnastki co nie? Prawie dorosłe! To zupełnie inny wydźwięk niż 15 latka czy nawet 16 latka.

To jest dosłownie poziom fikołków TVP xDDDD

#wardega #afera #leksiu #teamx #friz #revo
  • 18
@tanczjakcizagramkolego: Ogólnie ci od watachy są #!$%@?, twierdzą że jak jakiś tam chłop dokupił sobie suby to całkowite zniszczenie mu życia przez druida jest jak najbardziej spoko karą za to wykroczenie, generalnie to jakieś służby tym człowiekiem powinny się zająć, to chyba nie powinno być tak że ktoś sobie wybiera cel według własnego widzimisię i #!$%@? do samego spodu bez opamiętania. Przecież to jest zwyczajny samosąd pod słodką nazwą "dramka"
@tanczjakcizagramkolego: Oczywiście że Wardęga nie musi sprawdzać podawanych informacji ale jednocześnie czepia się o to Konopa xD Jeżeli w przypadku Wardęgi nie ma znaczenia wiek tej dziewczyny to w przypadku Konopa tak samo. Leksiu to obleśny grubas wypisujący zboczone rzeczy nastolatkom i dobrze że to zostało nagłośnione. To czy z tego powodu poniesie konsekwencje prawne to inna sprawa.
@Kroledyp: Ale siejesz bzdury, on nikogo nie niszczył, jedyne co zrobił to zrobił film w których poinformował o tym, że jest taki delikwent, to co się później z nim stało to nie jest wina wardęgi, złapanie złodzieja za ręke to żadne przestępstwo.
@Kroledyp: Jak twój kolega z podstawówki ukradnie Ci w szkole plecak, a ty o tym głośno powiesz w związku z czym ten twój kolega zacznie być przez innych piętnowany za to, to kto jest według twojej logiki temu winny? Ty, który powiedział to na głos czy kolega który ukradł ci plecak?
Jak twój kolega z podstawówki ukradnie Ci w szkole plecak,


@wyindywidualizowany7: Normalnie bym film o nim nagrał, a jak temat by nie chwycił to wyciągnął bym temat jego matki z wermachtu, co by motłoch w końcu mi przyklasnął. Jeżeli by mnie przeprosił to bym przeprosin nie uznał gdyż był nazbyt kolorowo ubrany a powinien żałobnie jak to było z wersow
nie odpisuj mi już i generalnie idź być matołem gdzie indziej
publiczne sprawy załatwia się publicznie.


@wyindywidualizowany7: nie nie robi się tak w cywilizowanym świecie, w ogóle co ty teraz napisałeś. Generalnie to nie chwal się takimi przemyśleniami przy znajomych bo na razie to tylko ja wiem żeś debil, taka darmowa rada od typa iq 20