Wpis z mikrobloga

Cześć mirki! Dzisiaj dla mnie święto niezależnego #gamedev: Moja gra [ΔV: Rings of Saturn](https://store.steampowered.com/app/846030/V_Rings_of_Saturn/?utm_source=wykop&utm_campaign=#!$%@?) właśnie pynkęła 500+ recek, co daje Overwhelmingly Positive (Przytłaczająco Pozytywne) na obu licznikach! I to jeszcze w moje imieniny, więc okazja do świętowania x2!

Żeby się moim szczęściem podzielić - #rozdajo kluczyki #steam ( #rozdajosteam ?). Zasady proste - latamy statkiem K37, więc co 37 plusików tego wpisu w komentarzach wrzucam jeden klucz. Tak do piątku. Kto pierwszy ten lepszy. Jakbym przypadkiem spał, to wrzucę paczkę rano.
koder - Cześć mirki! Dzisiaj dla mnie święto niezależnego #gamedev: Moja gra ΔV: Ring...

źródło: comment_1642614770oKb4eZfOLI3HEDUlkX1FZQ.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
Zasady proste - latamy statkiem K37, więc co 37 plusików tego wpisu w komentarzach wrzucam jeden klucz


@koder: tak średnio to przemyślałeś, bo ludzie będą czekać i patrzeć, czy są blisko wielokrotności
jakbys losował, to byś miał z 5x tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak średnio to przemyślałeś


@FrasierCrane: świętuję, nie przemyśluję. Może masz rację, może nie - zobaczymy. Mówili mi też, żeby Δ w tytule nie dawać :)
  • Odpowiedz
gra wyglada na bardzo rozbudowana, jak dlugo juz nad nia pracujesz?


@zefj: Pojawiła się w Early Access w sierpniu 2019. Zacząłem prace z końcem 2018.
  • Odpowiedz