Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedźcie mi, gdzie robię błąd, bo to niemożliwe, że nikt jeszcze tego nie zauważył. *DARMOWA KASA!!*

Otóż wiadomo, że do inwestowania na giełdzie trzeba mieć pieniądze. A co w sytuacji, kiedy nie mamy pieniędzy? Możemy wtedy zagrać systemem, który nazwałem roboczo PĘTLA (ang. loop system).

O co tu chodzi, czyli mechanika metody:

Bierzemy 1500 zł pożyczki w VIVUS i za całość kupujemy akcje #baltona. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo. Po trzydziestu dniach nie spłacamy jednak tej pożyczki, tylko bierzemy kolejną pożyczkę, tym razem w loan.me i spłacamy nią pożyczkę w Vivusie. Dzięki temu zyskujemy kolejne 30 dni na holding. Operację możemy powtarzać do wyczerpania wszystkich instytucji finansowych, a w kolejnych iteracjach możemy brać pożyczki na rodziny, kolegów itd. Przez cały ten okres nasza inwestycja w Baltonę trwa, zyski rosną, a kiedy procent zysku wyniesie już np. 600%, to wtedy sprzedajemy wszystkie akcje i spłacamy pożyczkę 0%, zostaje nam 1500 * 6 - 1500 - prowizja maklerska ≈ 7500 zł!!! 7500 zł za darmo.

Powiedźcie mi: gdzie robię błąd? Czy ludzie są naprawdę tak głupi, że tego nie widzą, czy ja coś podkręciłem?

#gielda #inwestycje #pozyczki #kredyt
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czerwony_jak_WIG20: kiedyś w revolucie można było doładować karta kredytową za free. I robiłem tak, że doladowywalem karta x revoluta, i ta kasę spłacałem kartę y. Po 2 miesiącach tak samo, doladowywalem karta y i spłacałem kartę x. Przez co ciągle miałem dwumiesięczny okres bezodsetkowy xD. No ale teraz już to zablokowali
@Czerwony_jak_WIG20: generalnie tak się robi - bierzesz kredyt tam, gdzie jest najtańszy i inwestujesz w aktywa, które przynoszą Ci zysk.
Twoje ryzyko jest takie, że zabraknie ci darmowych przedłużeń tego kredytu czyli tych vivusów etc. i dalej będziesz w plecy na akcjach. możesz więc zmodyfikować strategię i np. wziąć nie 1500 zł a 10000zł ( czy ile tam dają na maxa) i za część kupić obligacje, które będą płaciły jakiś kupon
@Czerwony_jak_WIG20: a tak na serio: da się zarobić na tych darmowych pożyczkach z vivusów i reszty #!$%@?ów.

1. Szukasz promocyjnego oprocentowani na jakimś koncie oszczędnościowym.
2. Bierzez darmowych pożyczek do wysokości limitu.
3. Przed momentem spłaty pożyczek z punktu drugiego albo bierzesz kolejne pożyczki, albo spłacasz kasą z konta.
4. Bierzesz kolejne darmowe pożyczki (do limitu jeżeli spłaciłeś gotówką z konta, albo by spłacić poprzednie.
5. Powtarzasz 3 i 4 punkt
Powiedźcie mi: gdzie robię błąd? Czy ludzie są naprawdę tak głupi, że tego nie widzą, czy ja coś podkręciłem?


@Czerwony_jak_WIG20: Wszystko się zgadza, tylko biorąc pod uwagę, że Baltona wykręciła w miesiąc -8%, w rok -30%, a w 5 lat -6%, trzeba pamiętać o graniu na spadki, bo trend jest wyraźny.