Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły jak rozwiązać sytuację ze screena?
Kupiłem rok temu YT premium w Indiach, opłacony przez revoluta i działało, jak się skończyła subskrypcja to wznowiłem, kasę pobrało, a YT nie zarejestrował takiej transakcji.

Nie da się zgłosić do YT zwrotu środków bo nie ma takiej subskrypcji.

Zrobiłem to na revolucie, kasa wróciła na chwilę ale YT pobrał ją drugi raz i nie da się się zrobić zwrotu.
Z formularza wynika że mam to rozwiązać z YT.
I tak w koło.

#subskrybcja #youtubepremium #youtube #revolut
openordie - Jakieś pomysły jak rozwiązać sytuację ze screena?
Kupiłem rok temu YT pre...

źródło: comment_1642576593i1LqBuBIz4LTkMYO2xJzoc.jpg

Pobierz
  • 22
@Minetqa poczekam jeszcze kilka dni, w regulaminie YT jest coś o 14 dniach na przetwarzanie subskrypcji.

Jak nie pójdzie to i tak strata 60 zł to nic w porównaniu do tego co bym musiał zapłacić za to w Szwajcarii.
Kupię w Turcji xD
mimo cwaniakowania YT nie powinien bez mojej zgody pobierać drugi raz opłaty od razu z nadaniem statusu "gotowy".


@open_or_die: mialo jezeli sie zgodziles na pobranie w formie subskrybcji. to co kliknales pewnie jest zwrocenie blokady (w przypadku np jak byla anulowana platnosc i jeszcze srodki nie wrocily). jak youtube nie zaksiegowal wplaty na konto premium i nie da sie tego zglosic do YT to mozesz robic chargeback w revolucie
@gimemoa nie mogę płacić w złotówkach. A koszt YT premium w Szwajcarii to niezły żart - 16chf.

I nie mam wątów, pytam tylko czy ktoś nie miał podobnej sytuacji.

I teraz na czacie się dowiedziałem że YT ma 16 dni na odebranie płatności, jak nie odbierze to revolut to zwróci.