Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak w Inventorze w złożeniu zrzutuję sobie geometrię, to po zmianie elementu w złożeniu ten szkic mi się nie zaktualizuje? W sensie mam część w złożeniu, robię nową część, odpalam szkic, rzutuje geometrię złożenia, a potem jakaś edycja złożenia nie wprowadza zmian szkicu... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby ustawiłem to jako adaptacyjny. Inventor 2014.

#kiciochpyta #cad #inventor #mibm #autodesk
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebieskieniebo: rzutujesz geometrię, czy przekrój? Bo tego drugiego się nie da adaptacyjnego zrobić
Zwróć uwagę, że zarówno szkic szkic jak i część musi być adaptacyjna. Jak przy rzutowaniu szkic i część same się nie przestawiły na adaptacyjne, to gdzieś na tym etapie jest błąd - w ustawieniach możesz mieć wyłączone automatyczne tworzenie adaptacji

A w ogóle to 2014 już lekko stary soft, nie? XD
@krabozwierz: nie wiem jak to wygląda ze strony uczelni, natomiast jak jesteś studentem to pobierasz sobie ktąrą wersje ci pasuje i rejestrujesz konto na adres poczty studenckiej ...@cośtam.edu.pl i kiedys przechodziło, wtedy licencja była chyba na 3 lata, ale teraz jak jest na rok to pewnie po roku trzeba od nowa kliknąć w link aktywacyjny i potwierdzić maila studenckiego,
akurat autodesk daje sporo oprogramowania za darmo studentom do nauki, inne programy