Wpis z mikrobloga

Mam opcje na medyczną marihuanę - potwierdzony (i ostry) bruksizm, zespół cieśni nadgarstka i AZS. Coś sobie z tego wybiorą w klinice.

Jak wygląda kwestia odmiany na którą dostaje się receptę? Konkretne preparaty są przypisane do konkretnych schorzeń czy mogę z lekarzem na kolejnych wizytach próbować różnych wersji żeby dobrze ustawić leczenie?

#medycznamarihuana #wykopjointclub
  • 15
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: Dokładnie o te dwie odmiany mi chodzi, optymalnie jeżeli dostałbym je jednocześnie. Pomysł z MM posunął mi dentysta na szczękościski (już mam rozwalone trzonowce), ale po Sativie nie będę spał, a jak dostanę samego zmulacza to znowu nie będę mógł tego znowu stosować w dzień.
  • Odpowiedz
@Reevo: Mam podobne obawy przed rozpoczęciem leczenia. Mam zdiagnozowane stany lękowe napadowe ze stanami wazodepresyjnymi, lekarz proponuje leczenie medyczną marihuaną. Z doświadczenia wiem, że wolę Sativa bo napędza mnie działaniem i mocno poprawia byt, jednakże Indica byłaby najlepsza na sen gdy boli i ma się dość.

Taktyczny komentarz bo sam nie wiem, jak ma wyglądać recepta i sam wywiad.
  • Odpowiedz
@JaszczompPszeszczeni: @Reevo: Recepty łatwo dostać od lekarza nawet na bezsenność, ja bym proponował mimo wszystko mieszać z cbd. U mnie sama aurora22 zbytnio nie zwiększa poczucia energii, ale fakt- nie zaśniesz po tym napewno. Ja bym mieszał właśnie z aurora 20 i z ww cbd, by uczucie było również „cielesne”, bo brak jest odczuć fizycznych innych niż zwiększona reakcja na bodźce przy a22.
A jak miałbym wybierać pomiędzy, to zdecydowanie
  • Odpowiedz
po Sativie nie będę spał


@Reevo:

wolę Sativa bo napędza mnie działaniem i mocno poprawia byt


@JaszczompPszeszczeni:

To tak niestety nie działa ;) Przerobiłem wszystkie dostępne "medyczne" susze i różnica może rzeczywiście jakaś delikatna jest, ale jestem niemalże pewny, że przy ślepej próbie żaden z Was nie odczułby żadnej różnicy w działaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to Aurory 22/20 czy Reda. W tym momencie dostępne
  • Odpowiedz
@pernikovy_tatko: > ja się z tym nie do końca zgadzam i dalej trzymam się zdania, że podczas ślepej próby miałbyś problem rozpoznać konkretne susze

@pernikovy_tatko: Ja wtóruję @Dyspenseria, bez problemu wyczuję na ślepo różnice pomiędzy Sativą a Indicą, a nawet pomiędzy niektórymi głównymi szczepami. Różnica jest wyraźna. Ale na każdego działa to w inny sposób i ciężko to pomiędzy ludźmi porównać.

Mieszanie też jest spoko, ale preferuję domieszkę CBD
  • Odpowiedz