Wpis z mikrobloga

@bizmutx: po mojemu to jakaś #!$%@? jest. Przecież jak cokolwiek spłukujesz to resztki wody będą stały do miejsca w którym jest czerwona kreska. Uszczelka w miejscu gdzie ci się leje musi być zawsze idealna bo praktycznie pod poziomem wody jest co jest kompletnie porąbane. Ten odpływ to jakaś abominacja poskładana z kolanek i jakichś kurde resztek.
Tam jedno kolanko powinno robić za syfon tymczasem typ odwalił tak że praktycznie cały odpływ
thewickerman88 - @bizmutx: po mojemu to jakaś #!$%@? jest. Przecież jak cokolwiek spł...

źródło: comment_16425356530vyw7i8Fo5Y2K0fesCULQN.jpg

Pobierz
@bizmutx: czyli patrząc po foto nic nie przeszkadza by zrobić normalny spad, za kolankiem woda powinna spływać w dół do odpływu a nie być prowadzona jeszcze w górę przez co wszystko jest cały czas zalane wodą która nie ma gdzie spłynąć.
Kolanko powinno być trochę wyżej a za kolankiem tylko łącznik na prosto z lekim spadkiem w dół do odpływu a nie pod górę. Powinno być tak żeby woda w samym
thewickerman88 - @bizmutx: czyli patrząc po foto nic nie przeszkadza by zrobić normal...

źródło: comment_1642536753l75lyADwEmSD3kbCdQkDx3.jpg

Pobierz
@bizmutx: Pierwszy raz widzę żeby ktoś kolanka kielichami w dół montował ale może za krótko żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja bym dzwonił do sklepu i kręcił afere że mają to poprawiać