Wpis z mikrobloga

Na Twitter lata plota że J. Firlej w następnym sezonie w Projekcie Warszawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ile w tym prawdy nie wiem aczkolwiek temat dosyć dziwny, gdyż przed sezonem było oficjalne info że Janek w Olsztynie podpisał kontrakt dwuletni.
Czy Wwa taka bogata że wykupiła kontrakt lub czy kontrakt był jakoś dziwnie skonstruowany??

#siatkowka #azsolsztyn #plusliga
  • 5
@Ice_Glaze kontrakty w siatkowce sa pewne tylko na jeden sezon, a czasami nawet nie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie dziwie sie, wawa to taka druzyna akurat dla firleja, nie czolowka, ale tez juz nie sredniak. No i polscy rozgrywajacy sa na wage zlota. Szkoda tylko, bo po niektorych siatkarzach widac po slabszej formie i motywacji, ze juz maja fajny kontrakt na nastepny sezon.

Swoja droga co do kontraktow
matey kaziyski


@SiemaNagor: możliwe ale to było 20 lat temu. Teraz konstruowanie kontraktów jest na wyższym poziomie.

Jeżeli w Wwa jest dobra kasa to nie ma kontraktu którego sie nie rozwiąże aczkolwiek mam nadzieje że to tylko plota.
Liczę że następny sezon utrzymamy Butryna + Firleja bo o Defalco możemy zapominać.
@Ice_Glaze o defalco mozemy zapomniec, to, ze gra u nas w tym sezonie to i tak sukces, bo jest honorowym czlowiekiem. Juz po podpisaniu z olsztynem kontraktu dostawal duzo wyzsze oferty, posobno nawet oferty wykupu. Ale powiedzial, ze chce sie wywiazac z tego co podpisal.

Z niewolnika nie ma pracownika, z reguly wieloletnie kontrakty sa zrywane za porozumieniem stron jak ktos dostaje dobra oferte. Dziala to tez w druga strone, jak klub
@Adzal: po tym co się dzieje w Azs sam nie wiem jak ta drużyna będzie wyglądał w następnym sezonie. Sam Firlej chyba jest przyzwyczajony do klubów w których non stop sie cos dzieje.
Wychowany w Polibudzie Wwa w który non stop balansował na skraju bankructwa. Powrót do +ligi i pierwszy sezon w GKS nie był za różowy bo przerwany przez covid i klub odwala cyrk z zrywaniem kontraktów i obniżaniem pensji.