Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem że z tym że normiki myją się raz czy dwa razy dziennie to zawsze myślałem że to jakiś trolling. Ale z upływem czasu zorientowałem się że to nie były kłamstwa tylko taka ich rzeczywistość, u mnie w domu zawsze wmawiano mi że wystarczy raz na tydzień czy na dwa tygodnie, podobnie z ubraniami, tak od dzieciństwa mi mówiono, i też jak za często probowalem się umyć z 2 czy 3 razy w tygodniu to były krzyki xd i inne takie xd. Że wodę marnujesz, że to kosztuje itd. W ubraniach też jeszcze dłużej myślałem że to też żarty jakieś że codziennie w innym ubraniu a nie raz na parę tygodni zmieniać.
#przegryw
  • 10
@gimnazjumqqq: gram w lola czasem z normictwem jakims i mi pisza codziennie praktycznie zw ze ida sie myc xd XD i trwa to jakies 40 minut wiec uznaje ze to nie jest mycie sie pod kranem tylko jakis prysznic albo wanna
@Pavulenko: Też tak miałem kiedyś. Każdy w moim domu mył się raz na tydzień. Podobnie ze zmianą ubrań. W pewnym momencie zacząłem się myć codziennie. Na początku były krzyki, że marnuję wodę, ale chyba po jakimś czasie coś do nich dotarło, bo wszyscy zaczęli się myć codziennie.