Wpis z mikrobloga

Co na maina byczq? ! ja mam problem, bo najprzyjemniej mi się gra demomanem sticky jumpując, ale sticky jumper nie zadaje obrażeń, przez co demoman traci z 50% swojej przydatności, a sticky jumpowanie zwyczajną bronią zabiera dużo hp i sam nie wiem co mam robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) #tf2 #teamfortress2

pytanie nie może być tak krótkie

  • Spy 4.2% (1)
  • Scout 12.5% (3)
  • Soldier 16.7% (4)
  • Pyro 8.3% (2)
  • Demoman 4.2% (1)
  • Heavy 8.3% (2)
  • Engineer 12.5% (3)
  • Medic 20.8% (5)
  • Sniper 12.5% (3)

Oddanych głosów: 24

  • 18
@GothBoyy666: stres pourazowy, może być wywołany stresem mocnym, to taki żart, czasami jak kucasz i walisz kluczem w działko byleby przeżyło jak najdłużej - bo jak zostanie zniszczone ty umrzesz i cyk 20 sekund na respawn a wokół ciebie latają granaty rakiety i pada pełno strzałów - no #!$%@? flashbacki z wietnamu xD
@GothBoyy666: to jak dobrze ci sie gra jedną klasą i coś tam umiesz grać to po co takie idiotyczne pytanie?
Jak masz problem by zabić pyro to może chwile pograj tą klasą by zauważyć słabości tej klasy (ariblast ma mniejszą "szybko szczelność" niż granatnik czy wyrzutnia rakiet) Żeby być dobry trzeba rozumieć każdą klasę by wiedzieć jak z nimi walczyć a main to tak naprawdę klasa w której czujesz się najefektywniejszy.
@GothBoyy666: Nie rozumiem dla czego miałbyś się ograniczać. Grasz na jakiś ligach albo choćby mixach ze trenujesz tylko jedną klasę? Sporo umiejętności a tak właściwie pamięci mięśniowej czyli coś czego używasz nieświadomie, chyba TAZ z Virtus pro o tym chciał w jakimś wywiadzie powiedzieć tylko nie potrafił tego wyjaśnić. Na pytanie jak ty tak trafiasz odpowiedział: Nie wiem.
Grając demo twoimi największymi przeciwnikami jest scout i soldier. Dopiero grając tymi klasami