Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie dowiedziałem się, że:
- nie można krytykować Ukrainy, bo jesteś ruskim trollem
- nie można wrzucać memów przedstawiających Ukrainę w złym świetle, bo jesteś ruskim trollem
- nie możesz się wypowiadać na niektórych tagach przedstawiając swoje zdanie, bo jesteś ruskim trollem
- musisz się wypowiadać zgodnie z linią przyjętą na tagach, bo uwaga - ruski troll!
- kiedyś napisałem, że w meczu piłkarskim Ukraina - Anglia kibicuję Anglii i zostałem zwyzywany od ruskich trolli (true story)

Czy taki brainlet jeden z drugim naprawdę uważa, że każdy kto nie lubi Ukrainy to ruski troll? Gdybym się zniżył do takiego poziomu rozumowania (szorowanie po ziemi), to pierwsze co bym zrobił to zapytałbym "Co tu tyle Ukraińców na wykopie?" Ale nie mogę tego zrobić, bo
1) zdaje sobie sprawę, że życie nie jest tak proste
2) jestem człowiekiem wysokiej kultury osobistej i nie będę nikogo wyzywał od Ukraińców

Zamieściłem wczoraj dwa memy (tylko dwa) i specjalnie dodałem tag humorobrazkowy żeby nie brać tego na poważnie, ale i tak znaleźli się ludzie, którzy uznali, że sprawą honoru jest uświadomienie mnie, że jestem ruskim trollem.

Pierwszy: https://www.wykop.pl/wpis/63137859/ukraina-memy-humorobrazkowy/
Drugi: https://www.wykop.pl/wpis/63138397/ukraina-memy-humorobrazkowy/

Jak widzicie pierwsze co się tu rzuca w oczy to żartobliwy charakter i nawet przez myśl nie przeszło, że ktokolwiek weźmie to na serio. Niestety nie doceniłem upośledzenia wykopu.

(teraz wszystkie te wpisy pod tymi dwoma śmiesznymi obrazkami zostaną wyczyszczone z prawdziwych trolli)

#ukraina #rosja #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
jestem człowiekiem wysokiej kultury osobistej


@arahooo: a jaki skromny do tego xD

Jak co drugi wpis jest o tym, że Ukraina to kraj bez historii, nalezy go zlikwidować, dokonać rozbioru, zająć Lwów i w ogóle to ruskie majo racje, to trudno uznać to za cokolwiek innego niż świadome lub nie ruskie trollowanie. Które nie ma nic wspólnego z rozmową, dyskusją, odmiennym punktem widzenia itp. I doskonale o tym wiesz.
  • Odpowiedz
@rajwyk Twój wpis był ekstermalnie niesprawiedliwy, więc musiałem go usunąć. Wierzę, że jesteś wystarczająco inteligentny żeby to zrozumieć. Na drugi raz poświęć trochę więcej czasu na przeanalizowanie, bo ocena na podstawie kilku wpisów jest słaba.

I spokojnie, nie będę już nic pisał pod tym tagiem.
  • Odpowiedz
@arahooo Wyciągasz źle wnioski, chodzi o wzrost aktywności antyukrainskiej w tym okresie, dodaj do tego charmandery, które często działają jak roboty.
  • Odpowiedz
@arahooo: Pewno chodzi o to, że większość tych "ahaha oborze jak śmiesznie"-obrazków jest robionych w tym samym stylu ogólnego szkalowania ukrów. I tak, można ukrów nie lubić, ale jak we łbie tam się te dwie synapsy łączą, to dobrze się wie, że czerwone ścierwo od ruskich jest 3000 poziomów "nielubienia" wyżej, a nagły wysyp memów anty-saszka-ukrainiec, tylko potwierdza ilość ruskich skarpet...
  • Odpowiedz
- nie można wrzucać memów przedstawiających Ukrainę w złym świetle, bo jesteś ruskim trollem


@gromak: ale dlaczego w ogóle ktokolwiek chciałby to robić. Trochę to kretyńskie i prymitywne.
  • Odpowiedz
@arahooo: trolle z tagów koronawirusowych nagle zaczęły kampanię na tagach związanych z Ukrainą (widać po ilości pokemonów w awatarach). Nie wiem czemu tak, choć się domyślam.
  • Odpowiedz
@arahooo: na wykopie tylko polakow mozna szkalowac, no i ruskich ofc, mozgi wyprane propaganda maja wychodki. no i trzeba pamietac, ze juz bardzo duzo czesc spoleczenstwa to sa ukry, wystraczy wyjsc na ulice w wiekszym miescie w polszy i zobaczyc jaki jezyk najczesciej slychac
  • Odpowiedz