Wpis z mikrobloga

  • 4
Proszę Państwa, tak wygląda wolność wypowiedzi i dyskusja z soniarzem. Kolejnemu z nich pękła dupa i dodał mnie na czarno listo. Tak to właśnie jest, masz zdroworozsądkowe poglądy niezgodne z linią partii i krytykujesz Sony nawet posiadając ps5 = jesteś wrogiem któremu trzeba zamknąć mordę. Boże, jak ja gardzę takimi ludźmi, kiedy wy w końcu dorośniecie do korzystania z for internetowych? ¯_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #ps5
daeun - Proszę Państwa, tak wygląda wolność wypowiedzi i dyskusja z soniarzem. Kolejn...

źródło: comment_1642494715nWg8uP0ZOE6mQiAgEdko87.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@daeun

kiedy wy w końcu dorośniecie do korzystania z for internetowych? ¯\(ツ)/¯

To pytanie przede wszystkim powinno dotyczyć takich jak ty - ile masz lat że jara cie tak trolling i kręcęnie jakichś gówno wartych flejmow w internecie? Ja rozumiem, że ferie i w ogóle, ale pograj w coś, idź na spacer, a nie silisz się tutaj na zarzutki 2/10, a później zaskoczenie, że ktos wrzuca na czarno, bo nie chce czytać
  • Odpowiedz
@greven a dla mnie to co @daeun robi jest ważne. Komentarze pod jego trollingiem uświadamiają mnie, że w 2022 roku ludzie dalej #!$%@?ą się o to, która konsola jest lepsza xD Albo potrafią się #!$%@?ć o obrażanie ich ukochanej korporacji, która ma swoich fanów w #!$%@? bo na pierwszym miejscu każdej firmy zawsze będą zyski xD Ooooo Sony już wyciera sobie łzy dolarami bo jakiś Maciek napisał że Xbox lepszy bo gamepass.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mayek pisałem długi komentarz, wklepalem enter a tu zonk, soniarz jebnął focha ¯_(ツ)/¯ więc usunelem, napisałem cokolwiek i cyknelem screena. ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
Boże, jak ja gardzę takimi ludźmi, kiedy wy w końcu dorośniecie do korzystania z for internetowych? ¯\(ツ)/¯


@daeun: I kto to mówi?! A dorósł ktoś obrażający się i gardzący, bo ktoś inny śmiał śmieć skorzystać z normalnej funkcji, jaką jest czarna lista? I później skarżący się innym? I piszący "Beka z soniarzy xD"? (niezależnie od tego czy wysłałeś czy publikujesz tutaj) Nie sądzę.
  • Odpowiedz