Wpis z mikrobloga

A w #radio #rmffm Mazurek zamiast grzać o polskim ładzie, mailach dworczyka, codziennych aferach pisowskich miernot, gada sobie z przyjacielem szmatą czy alkomaty powinny byc w sejmie bo " posel totalnej opozycji" byl w dziwnym stanie. Tak, to jest teraz najwazniejsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pocomilogin: Jak lubilem kanal sportowy w 2020 roku i poczatku 2021, tak teraz nie moge jakos tego ogladac. Stanowski zobaczył, że ma posłuch wśród ludzi typu " na chlopski rozum " i niczym Dziki trener wali populizmami az milo.
  • Odpowiedz
Ja mam nadzieję, że @Krzysztof_Stanowski poduma i jednak przejrzy na oczy, że tylko pomaga kryptopisowcowi w jego gierkach ocieplania PiS. Bo ich wspólny program często woła o pomstę do nieba pod tym względem.

Przykładowo, jak mieli temat o Mejzie to ani razu nie padło słowo z jakiego jest środowiska. Ani że w ministerstwie (rządzie) pracował.
Inny przykład: umniejszanie Pegasusowi:
https://www.wykop.pl/wpis/58168051/gdyby-ktos-mial-watpliwosci-czy-mazurek-jest-krypt/
Lekceważenie
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Od początku twierdziłem że ten Mazurek to kawał Wafla. Był wcześniej Piasecki i dawał rade, a wymienili go na gościa który tylko lansuje własną osobę a z samej dyskusji nigdy nic nie wynika.
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: najbardziej lubię jak przychodzi jego kolega Suski i rozmowa wygląda następująco: "a czemu pis zrobił to czy tamto" "ahuhuhuaha panie redaktorze, no ja nie wiem nie byłem odpowiedzialny za to, nic mi nie wiadomo ahauhehe" "no dobra, to co tam pan jadł na kolację przedwczoraj?".
  • Odpowiedz