Wpis z mikrobloga

Rozlewałem właśnie A\*Mena Pure Coffee (btw ciągle dostępny po 5 zł/ml wraz z innymi ciężko dostępnymi A\*Menami, zapraszam na stragan) i myślałem że będę mieć plan tak zwany "#!$%@? sprytny" że nałożę igłę na strzykawkę i po prostu wbiję ją w ten atomizer muglerowski i będę psikać bezpośrednio do strzykawki. Niestety chyba igła jest trochę za gruba, bo ciężko wchodziła i przy psikaniu i tak pojawiała się ciecz dookoła (cała kuchnia mi teraz pachnie Pure Coffee xD pewnie jestem w plecy z dychę aka na każdym dekancie) - więc chyba tak naprawdę nie weszła. Nie precyzowałem grubości igieł w aptece więc zapewne dostałem jakieś "standardowe" i tu pytanie - wiecie czy może są w aptekach dostępne jakieś specjalne cieńsze igły? #perfumy
  • 17
pewnie 1,2 dostałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Naczelnyadorator: dopiero jak to napisałeś to wpadłem na to żeby sprawdzić co jest na tyle opakowania () wychodzi na to że dali mi 0.6. Ciekawe jak z dostępnością tych cieńszych.

Kup przyrząd do infuzji

w jaki sposób to pomoże?
Kurde jak tak teraz patrzę to chyba jednak średnica dobra jest, bo wchodzi normalnie do tej dziurki, może nawet ciut grubsza by weszła. Czyli po prostu atomizer coś nie chce współpracować. Thierry ty kuhwo czemu mnie prześladujesz
@Naczelnyadorator: aha, no to widać, że nie wiesz, bo wtedy byś nie dawał takich rad ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie z A\*Menami jest ten problem że nie da się bez cięcia gumy dookoła flakonu dostać do gołego atomizera, więc sposób z gumową rurką nie zadziała. Jest tylko to co widać na picrelu i w tę dziurkę próbowałem wbić igłę i wszystko fajnie, ale wchodzi dość płytko i
Pobierz Marmite - @Naczelnyadorator: aha, no to widać, że nie wiesz, bo wtedy byś nie dawał t...
źródło: comment_1642455933Td4QKlCHhMHvuaeGe4Fjf0.jpg
@bydgoszczvx: no chyba autentycznie tak zrobię przy następnych razach. Obecnie psikałem wprost do dekantu, ale to chyba koniec końców był jeszcze gorszy pomysł niż psikać przez igłę xD
@bydgoszczvx tak wygląda pacjent po dekapitacji
@Marmite co do cięcia to od biedy można odkleić dół i wyciągnąć dziada dołem bez cięcia. Klejone szkło jest do futra w kilku miejscach. Ofc nie będzie już jak nowy z pudełka bo będziesz miał świadomość co się z nim działo. Co do cięcia to można naciąć górę atomizera jak wiele osób robiło, by psikacz lepiej dołował.

Pobierz futrzakos - @bydgoszczvx tak wygląda pacjent po dekapitacji 
@Marmite co do cięcia to...
źródło: comment_1642457310TzcAcjhDrShxlG0JxYnH27.jpg
Co do cięcia to można naciąć górę atomizera jak wiele osób robiło, by psikacz lepiej dołował.

@futrzakos: zrobiłem tak z Ultra Zestem, gdzie już guma na tyle zrobiła się nieelastyczna że nie sposób było z niego cokolwiek wycisnąć xD ale to ostateczność, nie chcę niszczyć reszty. Więc cięcie ogólnie nie wchodzi w grę raczej
Zostawię dla potomnych, ale teraz widzę że próba wciskania tej igły 0.6 w dziurkę atomizera trochę go popsuła i zamiast puszczać ładne chmurki to zaczął sikać i trochę cieknąć xD tak że dzieci nie róbcie tego w domu
@Marmite: Igłę 0,4 powinno się dać dostać bez problemu. Problemem paradoksalnie może być jej grubość - masz za duże ciśnienie, żeby sok zdążył przez nią przeleźć ;) próbowałeś delikatnie oddciągać tłoczek strzykawki w trakcie psikania? Maksymalne skrócenie igły też może pomóc (tak na prawdę maksymalne aż do tego stożka łączącego metal z plastkiem). Możesz też spróbować rozszerzyć strzykawkę tak, żeby objęła Ci całe oczko atomizera i psikać odciągają tłoczek (tu może
@czasem_ruda: dzięki za tipy, ale teraz to już chyba rozwalę ten flakon, bo skoro atomizer się popsuł i sika zamiast dawać chmurki, to już jedyne co mi zostało sensownego to dostać się do gołej rurki - inaczej przy przepsikiwaniu to drugie tyle rozleję poza flakon.