Wpis z mikrobloga

@Kamkam55: Te ecpu służy tylko temu, żeby za przyzwoleniem społecznym można było komuś spuścić #!$%@?. To są ludzie, którzy 20 lat temu byli szkolnymi łobuziakami ale teraz nie wypada dręczyć przypadkowych ludzi, więc wymyślili, że są bohaterami ratującymi dziećmi z rąk pedofilów.
  • Odpowiedz
@Karoleer: radiowóz zawsze przyjeżdża i straszą chłopa latami w więzieniu choć r rozmyślając o tym to coś mi śmierdziało że wysyłanie dicka do randoma z neta co podaje że ma 11 wystarczy abg być skazanym za pedofili
  • Odpowiedz
@r4do5: ten caly Alex ma ciążące na nim wyroki, Noris i Nefryt też maja za uszami drobne przestepstwa. Z tego calego sdm czy jak sie to gówno nazywa, też tam jest zgraja przestępców z wyrokami. Aaaaale karawama jedzie dalej. Aaa co do konsekwencji, to nie mają żadnych prawnych, bo dowody są bezwartościowe, zatrzymany spedza 24h na komisariacie i jest puszczany do domu, ale juz z łatką pedofila w społeczeństwie. Wiec konsekwencjami
  • Odpowiedz
@Kamkam55: Problemy mają ci, u których przy okazji znajdują cp albo rozmowy z realnymi dziećmi. Kilka takich przypadków było. Tak jak w przypadku pamiętnego Kowcyka, który nie został skazany za gadanie z wabikiem, ale dostał 4 lata za pare innych przewinień związanych z małolatkami.
Creed-Bratton - @Kamkam55: Problemy mają ci, u których przy okazji znajdują cp albo r...
  • Odpowiedz
noo, ale wpadł za coś innego


@Mack1987: Co? xD Ten typ z filmiku wpadł za gadanie z kolesiem udającym 13-to letnią Gosię. Dopiero potem znaleziono u niego dowody, że spotykał sie i rozmawiał z realnymi dziewczynami.
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: ej no też mowie, że wyszło u niego inna kwestia za którą jest wyrok, bądź będzie miał postawione wyroki. Powiedziałbym że to raczej ślepy traf, o czym z radością mefedroniarz odtrąbi sukces. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@Mack1987 są dowody że conajmniej jedna z tych grup naciąga rzeczywistość twierdząc, że nie stosuje prowokacji...
Prawda jest taka że znakomitą wiekszosc złapanych, już na pierwszy rzut oka robi wrażenie ludzi chorych, upośledzonych. Ecpu i SDM i SDS i inne ich 'odgalezienia' deklarowały że nie będą robić lajwow z ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Tymczasem cała ich działalność i oglądalność na tym właśnie się opiera. Im bardziej odklejony zawodnik tym większa oglądalność. Takich właśnie
  • Odpowiedz
@skipp: Tak wiem o tym doskonale. Staram się jak najbardziej nagłośnić, że te bandy są skrajnie niebezpieczne dla społeczeństwa. Ale brakuje mi siły przebicia. Hołota ich popierająca jest rządna krwi. Widzialem że ci wspierający żądali wręcz publikowania wizerunku pod groźbą przestania wpłacania. Nie wiem kto jest w tym wszystkim gorszy. Ci pseudo łowcy czy ich zwolennicy..
  • Odpowiedz
@DevilsAdvocat89: nie mam pojecia, ale powinni. Najlepiej w pozwie zbiorowym. Tylko że problem jest taki, że ci ludzie mają problem z ogolnym funkcjonowaniem, a co dopiero mieliby mieć jakąkolwiek świadomość prawną. To jest właśnie ta kwestia którą te bandy wykorzystują z premedytacją.
  • Odpowiedz
@DevilsAdvocat89: widzisz, no w teorii to wszystko brzmi dobrze, tylko że ci ludzie są przez tych drani zaztraszani i boją się zwyczajnie z tym zawalczyc. Typki są zazwyczaj z malych wiosek lub nie duzych miast. Oni nawet nie pomysla by porozmawiać o tym z obrońcą z urzędu. Zazwyczaj oni nie wiedzą nawet jak sie nazywaja. Wiec watpie czy byliby w stanie zrobic z tym cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Mack1987: wszedłem do nich właśnie na youtube. Ten facet, co go "zatrzymali" ostatnio, ten z żoną i telefonem od niej na wizji, ma właśnie twarz zamazaną, a na początku nie miał . Może poszedł do papugi, RUSZYŁA MASZYNA.
Na Dogmatach Karnisty na fb, fajnie wątek łoców został opracowany.
  • Odpowiedz
@DevilsAdvocat89: Ten z żoną to akurat im się trafił ślepy traf, bo coś tam u niego znaleźli niebiescy. Ale to 1 na 60. Najpewniej ten pozorny sukces mefedroniarza moze byc poczatkiem końca tej bandy debili, dlatego że ten akurat uruchomi machine sądową i typ bedzie sie zwyczajnie bronił. Prawda z dogmatami karnisty, swietnie gość tam to wyjasnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz