Wpis z mikrobloga

Ten cały ing makler to jakiś dramat. Loguję się na koncie średnio 2-3 razy w tygodniu. W zeszłym 2 próby bodaj czwartek i piątek, dupa, prace remontowo-budowlane, dziś kolejna próba, no niestety to nie jest twój szczęśliwy dzień.
Łatwiej na poczcie, w kolejce pełnej starych bab zrealizować przelew niż w tym całym maklerze
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polejmnie: jak podnieśli prowizję to się ewakuowałem stamtąd do xtb xD ciągle im coś nie działa, jedyną ich zaletą była dosyć niska prowizja jak na bank, jednak teraz już nie jest taka niska. Xtb jest prawie we wszystkim lepsze: brak prowizji na akcje, rynki zagraniczne i wystawiają pit.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Nieuczciwe praktyki to na cfd były. Jak interesują Cię tylko akcje to tutaj nawet nie ma na czym oszukiwać, oni są tylko pośrednikiem. Jak raz im się system wieszał i przez to moje zlecenie sprzedaży zrealizowało się 5 min później i sprzedało się przez to o 3k taniej niż w chwili składania zlecenia to złożyłem reklamacje i mi nawet to 3k zwrócili z własnej kasy. Na ING jak złożyłem
  • Odpowiedz