Wpis z mikrobloga

po jakichś czterech dniach intensywnego grania #discoelysium skończone

eeeeech, szkoda, że tak szybko się skonczyło. czemu nie robią już takich gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie pamiętam kiedy ostatni raz jakaś gra mnie tak wciąnęła i pochłonęla swoim światem

nad resztą się nie będę rozpisywać, bo już wszystko o niej zostało napisane i powiedziane, ale kurde, jedyne co człowiekowi przychodzi na myśl to tylko: "WINCYJ"

to było po prostu tak dobre, że odwortnie niż przez ostatnie kilka lat miałem od razu po napisach końcowych ochotę kliknąć "nowa gra" i zacząć jeszcze raz od nowa, tym razem tylko może innym typem postaci

absolutne mistrzostwo 10/10

#gry #xbox -> bo na nim w to grałem
Pobierz seeksoul - po jakichś czterech dniach intensywnego grania #discoelysium skończone

...
źródło: comment_16423765043BsIXIuxJtNPSD7v4TWIjD.jpg
  • 15
a ja mialem tak ze po 4h juz nie chciało mi się do tej gry wraca


@Kubeczekgoracejwody: Mnie znudziła po jakiś 8 godzinach. Zbadałem zwłoki, przegadałem ze wszystkimi w pobliżu tego hostelu, zwiedziłem biurowiec no i właściwie tyle dobrego. Potem gra wrzuciła mnie na drugą stronę kanału a tam kompletna nudna i generalnie kwestia morderstwa tego powieszonego typa już przeszła na 5 plan, bo kazali mi się interesować jakimiś narkomanami co