Wpis z mikrobloga

Ad 27 Kujawsko - pomorskie, czasem Warszawa

Zgłoszenie 2a581c7e823ab439 z dnia 2022-01-16 18:14:05

Imię: Ad
Wiek: 27
Miejscowość: Kujawsko - pomorskie, czasem Warszawa

Kim jestem?
Introwertyczna osobowość, w popularnym teście "INTJ". Zaznaczam, że jestem dość zamknięty w sobie i otwieram się dopiero po jakimś czasie. Mam małe grono znajomych, którym bardzo ufam i ich cenię.
Staram się zawsze mieć racjonalne podejście do większości spraw w życiu. #!$%@? mnie też cierpliwość (ale ma swoje granice) i odpowiedzialność. Może to wydawać się sprzeczne, ale jestem uczuciowy - na co dzień z powodzeniem to ukrywam.
Bardzo ważna jest dla mnie szczerość, albo inaczej - nie lubię być okłamywany/oszukiwany. To jedna z niewielu rzeczy, które potrafią wyprowadzić mnie z równowagi.

Na co dzień pracuję zdalnie, więc poruszanie się po Polsce, a nawet całym świecie, nie stanowi problemu :) Z wykształcenia mam skończone SGH.

Wygląd
186cm, waga około 75 kg - normalna szczupła budowa. Oczy mam niebieskie, noszę soczewki. Włosy ciemny blond - w lato jaśniejsze, zapuszczam je, aktualnie sięgają za ucho.
Wyglądam raczej młodo. Gdy ponad pół roku temu byłem się szczepić, WOT który przepuszczał do środka myślał, że nie mam 18 lat... To samo lekarka, która szczepiła, dobrą miała minę, gdy ją poprawiłem z 17 na 27 lat.

Zainteresowania
Ekonomia i wydarzenia gospodarcze, to związane z moim wykształceniem. Tak na luźno to ciekawi mnie kosmos, prawie zawsze wykopuję znaleziska z tym związane ;) Lubię też motoryzację i dbać o swój samochód. Jazda na rowerze sprawia mi przyjemność. Jestem też skłonny do różnego rodzaju majsterkowania.
Uwielbiam zwierzęta, w szczególności psy.

Czego oczekuję?
Chciałbym związek, w którym moja partnerka i ja będziemy szczęśliwi, będziemy się prawdziwie wzajemnie kochać, wspierać się w trudnych chwilach, ufać sobie, znać swoje tajemnice, wzajemnie się motywować, po kłótni dochodzić do porozumienia, a ostatecznie być jak jedność!
Żeby nie było aż tak słodko, ostrzegam, że już po lepszym poznaniu lubię się podroczyć, zrobić jakieś drobne złośliwości czy kawały ;)

Byłoby super, jeśli lubisz podróżować. Z chęcią wybiorę się w lot w nowe, nieznane miejsce, by wspólnie je odkryć!
Marzenie nietypowe - chciałbym kiedyś żyć z moją ukochaną w domu, położonym w basenie morza śródziemnego (może w słonecznej Chorwacji, Włoszech czy Grecji).

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mieszkamy sobie w ciepłym miejscu, pracujemy zdalnie, po pracy korzystamy z wszelkich uroków życia, jakie nam wpadną do głowy! Najlepiej aktywność na zewnątrz, po całym dniu w domu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - tak, ale najlepiej cywilny. Nie wierzę w Boga.
Dzieci - w dalszej przyszłości tak - wolałbym mieć dzieci zdecydowanie bardziej w wieku około 40 lat niż 30.
Używki - alkohol bardzo okazjonalnie, nie palę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykujawsko-pomorskie,czasemwarszawa #mirekszukamirabelki
  • 1