Wpis z mikrobloga

@maczeta31: niby czlowiek wie ale i tak sie ludzi. mieszkam teraz daleko od cywilizacji i nie mam jak regularnie poznawac kobiet w "tradycyjny" sposob. poza tym ostatnie kilka lat bylem w zwiazku i mam jeszcze przez to #!$%@? w glowie, ostatnio gadalem z jakas laska (jechala tym samym pociagiem) i dziwnie sie jakos czulem. co moge powiedziec, na razie jest chaos, z czasem ogarne jakis system jak sie w tym ogarnac.
  • Odpowiedz
ja troszke gadam z jedną taką, odpisuje na #!$%@? i zazwyczaj krótkimi zdaniami (zdarzają się wyjątki), czasem nie odpisuje wcale po czym po paru dniach sama się odzywa i odpisuje na #!$%@? XD


@edix10: Panowie, oto podręcznikowy przykład tzw. betaorbitera.
  • Odpowiedz
@randomwykopek: a ja ci powiem - nie przejmuj sie. Tam kazdy ma 20 roznych wyborow - jak trafisz "na swego" to sie dogadasz ;) zreszta tobie tez sie odechce pisac po pewnym czasie i sam zaczniesz tak reagowac. Taki paradoks ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@randomwykopek zaraz białorycerze przylecą mówiąc że nie pisałeś ciekawie, w ogóle nie zadajesz pytań, a jak zadałeś to że ją nimi nękałeś, za dużo pytań było! To nie wywiad, nudny byłeś i mało pisałeś ale też za dużo, no nic dziwnego że odpisywała jednym słowem bo ją nie zaciekawiłaś, nie dawałeś tekstów nawiązujących do niej a jeśli dawałeś to jesteś stalkerem jakimś, więc jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz