Wpis z mikrobloga

Za kilka godzin i mnie sieknie 53 - stka
Jeszcze kilkanaście lat temu myślałem, że jak ma się 50 lat to już nawet się nie opłaca mieszkania malować :D
Podsumowując mój dotychczasowy staż życiowy to raczej przeciętnie z tendencją wzostową :)
W wieku 52lat zmieniłem całe swoje wygodne życie
Wyprowadziłem się z malowniczej wioski, w której spędziłem ćwierć życia, spakowałem swojego Passata po same brzegi i wyjechałem
Co jak co, ale ja sama bym się po sobie tego nie spodziewał :D
To była dobra decyzja!
Tuż na kilka dni przed wyjazdem los postanowił sprawdzić moh charakter - spotkałam bardzo fajną babkę - ale tak jak postanowiłam wyjechałem nie oglądając się na nic, ani nikogo
Po miesiącu ta fajna babka zjawiła się w progu moich drzwi ze swoją torbą i stwierdziła, że będziemy się "żenić" - tak sobie myślę, że no nawet nie zapytała mnie o zdanie
I ot tak jest moją babką :)
Przez dwa lata mieszkaliśmy na 10m i w sumie dopiero się poznawaliśmy - co w istocie nie jest takie proste na takim metrażu
Z czasem kupiliśmy mieszkanie i dorobiliśmy się dwóch synów - fakt broją tak, że ręce opadają ale są super :)

Ale nie zawsze było tak kolorowo
Jednego dnia moje życie zatrzymało się na kilka dobrych godzin - 06.06.2020 znalazłam się na stole operacyjnym i walczyłem o to by dalej żyć, dalej być tatą, mężem, bratem...
Teraz mój stan zdrowia oceniam raczej na mocno średni (zawsze może być gorzej, więc trzeba się cieszyć tym co mamy)

A czemu wstawiam swoje zdjęcie?
Bo myślę, że jak na 52 lata to jeszcze nie jest ze mną aż tak źle
Ostatnio spotkałem w sklepie koleżankę ze szkoły i jej nie poznałem (uff na szczęście ona poz ślą mnie :D) - jej zdjęcia na portalach tak bardzo się różniły od rzeczywistości
Nigdy nie byłem super szczupły - lubię jeść, a z aktywności fizycznej to sami wiecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nigdy nie farbowałem włosów ale w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle :P bo kolor raczej taki mysi
Pewnie mam cellulit na tyłku, ale no jednak wyprodukowałem dwóch obywateli :)

Nie mam ani jednego rozstępu

#pokazmorde - wiem, wiem nie rób tego więcej
#logikarozowychpaskow - każdy różowy jest trochę antecyjny nawet, jak mówi, że nie jest
#heheszki
#pdk

No to wypijcie na moje zdrowie

Nie trzeba czekać do północy - mozna już
Pobierz
źródło: comment_1642344645uO0DrTcrlbnDCFRi8zIp0l.jpg
  • 4