Wpis z mikrobloga

219 813,83 - 22,22 = 219 791,61

Kolejny dzień szwendania się po #gdynia - tym razem ciut więcej mojego ulubionego miasta ( ͡ ͡ )

Pogoda słabsza niż wczoraj - niebo zaciągnięte chmurami, o wschodzie Słońca można było tylko pomarzyć, wiatr średni, jeden stopień poniżej zera. Ale to żadna przeszkoda przy bieganiu, krótkie ciuchy i lecimy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oczywiście na początek obowiązkowa wizyta przy Błyskawicy i Darze Pomorza
( ͜) Potem już plaża, promenada i potem #!$%@? - podbieg i trasa przez las i Wzgórze Świętego Maksymiliana do Orłowa. Bez czołówki i nawigacji bym wzioł umar xD

A potem mnie wzięło na odwiedzenie Witomina. Ciekawa sprawa - osiedle wyraźnie oddzielone od reszty miasta, ze dwa kilometry drogi przez las. Wygląda całkiem sensownie, miła okolica.

Na koniec powrót nad morze, jeszcze kurs do domku morsów i powrót do apartamentu. W sam raz na zaostrzenie apetytu na śniadanie (ʘʘ)

Miłego dnia!

enron - 219 813,83 - 22,22 = 219 791,61

Kolejny dzień szwendania się po #gdynia - ty...

źródło: comment_16423414877mRU3h9MgXl5Sbg0ekqn7f.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@enron heh, widziałem Cię rano biegnącego plażą ( ) pozdro z Witomina ;)


@galik: hejka, to na przyszłość wołaj jak mnie wypatrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: orientujesz się może jak to wygląda w gdyni jeśli chodzi o bieżnie lekkoatletyczne? są jakieś płatne miejscówki na stadionach, czy darmowo idzie coś znaleźć
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: orientujesz się może jak to wygląda w gdyni jeśli chodzi o bieżnie lekkoatletyczne? są jakieś płatne miejscówki na stadionach, czy darmowo idzie coś znaleźć


@jacob77: ło paanie, ja nie mam pojęcia, z Krakowa jestem xD
Coś tam google znalazły więc chyba jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz